Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha teszek fel a testemről...

Ha teszek fel a testemről képet és lányok véleményét kérem az ellenkezik az itteni szabályokkal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 13:08
 1/10 anonim válasza:
nem
2013. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Eddig is tettek fel magukról képeket az emberek...
2013. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy aki a farkáról rakott fel képet a kérdésben. Nos, talán gondold át.
2013. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem, de te nem is a testedről tettél fel az előbb képet... :)))
2013. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tegyél fel nyugodtan.
2013. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mennyi IQ huszár van itt...
2013. ápr. 25. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, tegyél fel nyugodtan, ezer ilyen kérdés van.
2013. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak, akik értelmes választ adtak.
2013. ápr. 25. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha el tudod viselni, hogy nem csak lányok fognak válaszolni, sőt, lehet hogy ők lesznek kevesebben és alaposan le leszel oltva, akkor nyugodtan.
2013. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom sokan nem olvasták el a szabályokat,köztük voltam eddig én is :D Direkt elolvastam a kérdés miatt a szabályokat hogy normális választ tudjak adni és erre bukkantam:


"Kérdésed konkrét legyen! Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!"


Tehát elvileg nem lehetne ilyen kérdéseket feltenni mert véleményt kérsz,de rengetegen megszegik ezt a szabályt mégse törlik az ilyen kérdéseket.Csak akkor törlik ha valaki jelenti őket vagy ha éppen arra jár egy rosszkedvű moderátor,de szerintem őket se érdekli,ennyi erővel milliónyi kérdést lehetne törölni


Csak az a lényeg hogy ne a farkadról tegyél fel képet mert azt már törlik,ugyanígy van ez a csajoknál is akik a mellüket vagy a cunijukat mutogatják

2013. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!