Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyha egy olyan eszközön...

Hogyha egy olyan eszközön lépnék be a gyakorikérdésekbe amin egyszer valakit már letiltottak, ezt is letiltanák?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 20:06
 1/6 fersk ***** válasza:

E-mail cím, felhasználónév nem ugyanaz, nem?

Egy internetkávézót letilthatnának?

2013. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó,csak telón használtam egyet amit tiltottak és utána sokat csináltam telón és mindet azért tiltották mert ugyanarról az eszközröl játszottam meg ott is regisztráltam. de most gépen csináltam egyet és félek ha belépek rajta telón ezt is kitiltják
2013. máj. 6. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, gépet is tiltanak.


Legbiztosabb az otthoni gépedről netezni normálisan, és akkor biztos nem futsz bele egy tiltásba.

2013. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
regisztrálj másik e-mail címmel és Kovács István névvel. én is ezt csináltam :D
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a hardvert tiltják, hanem az IP-t és a felhasználót.
2013. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én gépemen is letiltották a tesómat (vagyis gondolom őt, mert ő szokta használni még rajtam kívül), és utána már az én e-mail címemmel sem engedtek be. Kb fél évig próbálkoztam, aztán írtam a moderátoroknak egy e-mailt, hogy legyenek szívesek feloldani a tiltást, és kb 1 nap múlva már fel is oldották, és be tudtam lépni.

Szóval nem az e-mail címet tiltják le, hanem ip címet, vagy nem tudom, nem értek annyira hozzá :)

2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!