Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jártál már úgy, hogy feltettél...

Jártál már úgy, hogy feltettél egy kérdést és szinte mindenki rádförmedt, leoltott?

Figyelt kérdés

Mivel itt sajnos divat az, ha valaki nem ad igazat a kérdezőnek, akkor azt nem emberi hangnemben közli, hanem minél megalázóbb stílusban. Mintha elérendő cél lenne.

Érdekelne, hogy ilyenkor ki mit tesz?

Van olyan, hogy utólag rájövünk, hogy talán irritáló volt a kérdés, vagy tévedésben voltunk, amikor kiírtuk, de ha a korrekt kritika helyett tömény rosszindulatot és pocskondiázást kap az ember, lázadni fog. Még akkor is, ha igazuk van az ellenvéleményezőknek, de sajnos tyúkólban szocializálódott stílusban kommunikálnak.

Ilyenkor ki mit tesz? Felveszi a kesztyűt? Magyarázkodik? Leszarja? Kitörölteti a kérdést?


(Én reggel kiírtam egyet, az első három válasz olyan lealázó lekicsinylő stílusú volt, hogy azóta nem nyitottam meg, nem olvastam el, pedig huszonvalahány válasz érkezett. Mivel utálok flame-ekbe esni, de idegesít a bántó hangnem, így inkább meg sem nézem, hogy mi az azótai termés.)



2013. máj. 11. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
altalaban a buta nok jarnak igy
2013. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert?
2013. máj. 11. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos sok ember örül másnak a kárának, utólag könnyű okoskodni,
2013. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
mer idiota kerdesekre idiota valaszt kapsz
2013. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordult már ilyen.

Ilyenkor általában nem veszek tudomást a kötekedő válaszról. Nem szólok vissza, nincs értelme velük vitatkozni... Ha meg nagyon durva a beszólás akkor jelentem a választ.

Nem kell velük foglalkozni. Ilyenek miatt ne idegeskedj! :)

2013. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, de én visszaszólok... Nem tudom eltűrni, ha ok nélkül bántanak. Persze ha hülyeséget kérdeztem, akkor nem csodálkozom, higy hülye válaszokat kapok. De sokszor tényleg ok nélkül mocskolódnak itt a válaszadók... Pont reggel védtem meg egy kérdezőt, szegény normális kérdést tett fel, kapott is 3 normális választ, aztán sorozatban vagy 6 undorító hangnemben megírt, lenéző választ is. Azt sem tudom eltűrni, ha másokat bántanak. Még ha nem is ismerem őket.
2013. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Jártam már úgy :D


Annak idején feltettem ide egy kérdést infoból torrentezéssel kapcsolatban és leoltott mindenki hogy milyen hülye vagyok :D Úgy látszik azzal nem voltak tisztába hogy ami egy informatikusnak alap az egy átlagfelhasználónak nehéz lehet.Ilyen esetben mindig visszaszólok az illetőnek,a végén pedig megríkatom ő meg jelent a moderátornak :D


De most mit vársz egy olyan oldalon ahol többnyire lelkisérültek/depressziósak stb járnak?Itt engedik ki a gőzt


Nem azt mondom,ha rossz kedvem van akkor én is durván beszólok de csak a hülyéknek,mert oké ha valaki nem ért a fizikához vagy más témához de azért az alap dolgokkal legyen már tisztában az ember

2013. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ennek az oldalnak ez a stílusa, itt megengedik ezt a hengnemet, sokan élnek is vele. Itt megengedik, hogy a másikat lepocskondiázzák, mocskos hangon beszéljenek vele, stb. stb.

Nem mondják ki, de ha valami nem tetszik, ... nem muszáj itt lenni.

Én is felvetettem már hasonlókat, semmi hatás, ez egy szinvonal, ez egy szint, "vagy megszoksz, vagy megszöksz".

2013. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!