Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs ezen az oldalon moderálá...

Nincs ezen az oldalon moderálási szabályzata?

Figyelt kérdés

Mégis mi értelme van ezen az oldalon hozzászólni olyan témákban amik megosztják az emberek véleményét, ha a moderátor úgyis kedve szerint törli az első vérpista bejelentésére a neki nem tetsző választ?


Kialakult egy vita egy olyan kérdésen amire nem lehetett konkrét választ adni, csak érvelni az egyik fél mellett, erre jött a moderátor, és törlte a válaszomat amiben TÉNYEK! voltak leírva. Így olyan mintha állást foglalna valamelyik fél mellett, és az ő gondolkozás módja lenne a kiinduló pont.


2013. máj. 14. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Megértem, hogy nehéz elfogadni, ha törlésre kerül a mondanivalód, de nyilván nem volt minden rendben a hozzászólásoddal / megfogalmazásoddal / hangvételeddel / sugallnivalóddal / stb., ha a moderátor kitörölte.


Amúgy van szabályzat, alul Használati útmutató néven elérheted, illetve minden alkalommal, amikor kérdést vagy választ írsz, az erre vonatkozó rész ki van írva a válaszdoboz alá.

2013. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

"de nyilván nem volt minden rendben a hozzászólásoddal / megfogalmazásoddal / hangvételeddel / sugallnivalóddal / stb., ha a moderátor kitörölte"


Aha mert a moderátoroknak mindig igazuk van...a MESÉKBEN!

2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként miért nem nekik jelzed, ha valamivel nem értesz egyet? Ott van alul az e-mail címük.

Más felhasználóktól milyen választ vársz?

2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A válaszom max a "felesleges" vita részét érintették a dolognak de ez is nagyon szubjektív.


Egyébként a törölt válasz után linkeltem egy 1 órás videót amiben az érveim nagy része elhangzott, azt nem törölték. Mi alapján megy itt a modemráció?

2013. máj. 14. 17:10
 5/8 titti2 válasza:
ez egyszerű ha te vagy az 100. ember aki leírja ugyan azt az akkor minek legyen kint de ha valami újat írsz ami az igazadat alátámasztja akkor az maradhat és hogyha a videót kint hagyta akkor nem pártot foglal csak egy okból kifolyólag törölte a hozzászólásod bár így látatlanba nem tudok pontosat mondani. Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!
2013. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3 éves kérdés volt, csak olyan sületlenségeket írtak hogy muszáj voltam rá válaszolni. Az érveimet nem írta le előttem senki, nekem volt 2 válaszom előtte + jött a törölt amiben tényeket írtam le amik kimaradtak, és kellettek az előző 2 hozzászólásom megértéséhez. Utána a videó mert tudtam hogy úgysem fogja a moderátor végignézni, hiába mondják el benne nagyjából azokat amiket ő 1 mozdulattal kitörölt előtte.


Igazából egy troll miatt írtam a 3 kommentet, az elsőbe belekötött, leszavazott, írt néhány üzenetet ilyen nevű felhasználókkal mint pl: Gyurcsány Ferenc, Dr. Havan Henrik. Érvelni igazából nemtudott csak fröcsögött, gondoltam nem levélben válaszolok az idiótaságára, hanem megpróbálom idióta biztosra bővíteni a válaszom. Kár volt belemenni, a csávó szerintem komoly pszichológiai gondokkal küszködik/ött(a levelek egyértelműen egy embertől jöttek, de eleinte ilyen modoros stílusban, később másik felhasználóval alpári stílusban írogatott).


De mind 1 tanultam az esetből, a csávót tiltottam(mind a 3 felhasználóját:), kerülöm most már a hülyéket, vitatott kérdésekhez úgy szólok hozzá hogy tudom a moderátor bármikor törölheti az érveimet.


Pár napja egyébként kint volt a " Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket: " résznél egy bővített felhasználói szabályzat, kb annak is megfelelt. De lényegtelen, csak hirtelen düh volt, aludni kellett rá párat.

2013. máj. 22. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet annyit kellett ennyit kellett volna reagálnom:

[link]


Ezt majd 1 nap alatt nem törölték a modik.

2013. máj. 22. 20:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végül csak törölték miután még egyszer jelentettem.
2013. máj. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!