Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történt a toplistával?

Mi történt a toplistával?

Figyelt kérdés

Az egyéb kérdések toplistáján egész jó helyezésem volt, most megnéztem, és nem hozza be a kategória toplistát, csak azt írja ki, hogy "ezzel az eredménnyel te nem szerepelsz a toplistán"

meg az összesített toplistámnál sincs ott a kategóriák közt... miez?:(



2013. máj. 16. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
sőt, választ se tudok írni:S
2013. máj. 16. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
én pont most kaptam szívrohamot amikor látom ,hogy a közlekedés toplistán nem szerepelek megnéztem én is a összesítettet és látom ,hogy a helyezésem átkerült a (gyerekvállalás,nevelés )kategóriába szerinted ? :D 37. vagyok a gyerekvállalás,nevelésben ahova mióta regelve vagyok az oldalon nem jártam :D nem tudom mi ez én írtam a GYK-nak még nem válaszoltak
2013. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítólag holnap(illetve ma) rendben lesz.
2013. máj. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most néztem a sajátomat, szóval nem tudom. A legalsó sorban a szerelem, sex soron több mint 8000 pontom van, nem emlékszem, hogy bármikor is ebben a témában bármikor válaszoltam volna kérdésekre.

Más kategóriában pedig, ahova esetenként írtam választ, vízszintbe ki vagyok húzva azzal, hogy "új felhasználó".


Hónapok óta itt vagyok, szóval nem tudom mit kavarnak, a pontokat és %-okat biztos! Eddig sem nagyon lehetett követni, hogy az előző nap adott-kapott válaszok alapján hogyan is állunk, most úgy belekavarnak az egészbe, hogy őrajtuk kívül senki sem fogja tudni a tutit!

2013. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az új kategóriák miatt a toplisták kicsit összekavarodtak. Ma még nem jó a tegnapi naphoz való viszonyítás, illetve az új kategóriákba átrakott kérdéseket/válaszokat az értük kapott pontok is követik.

Ezek az apróságok idővel majd helyrejönnek.

2013. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De könyörgöm!

December elején regisztráltam, jó ha összességében van 8000 pontom, nem egy kategórián (szerelem, szex) belül, ahova pedig max. véletlenül tévedek!

Akkor mi fog itt helyre-rázódni? És hogyan?

2013. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Nem keverted össze a helyezésed a pontszámoddal?
2013. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

átrakott kérdéseket/válaszokat az értük kapott pontok is követik.

Ezek az apróságok idővel majd helyrejönnek.


Itt nem a helyezésről, a válaszokért kapott pontokról beszélsz...

Már bocsánat!

2013. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah! Értelek, bocsi igazad van. Az első oszlop, a kategórián belül elfoglalt helyezés sorszáma, és csak a következő mutatja a kategórián belüli pontszámokat.


Oké! Tisztul már! :))))

2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!