Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti hogy gondoljátok? Nem...

Ti hogy gondoljátok? Nem lenne jobb lenne homoszexuális kérdéseknek külön témakör itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar mikor megynyitok egy kérdést és a kérdéskiegészítésekben homokos dolgokat írnak, ami a fő kérdésből nem tudhattam.
2013. máj. 22. 12:53
 1/9 anonim válasza:
Írj egy levelet a főnökségnek! ;)
2013. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Jah, ne itt buzuljanak már xD
2013. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De. sőt, kéne nekik egy másik bolygó, nem?
2013. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mi a gondod vele, úgy mondod, mintha másból sem állna az egész

az nem zavar, hogy ez a sok fiatal aki itt van annyira tudatlan, a netet sem tudja használni, ez zavarna inkább N

2013. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

"Engem kicsit zavar mikor megynyitok egy kérdést és a kérdéskiegészítésekben homokos dolgokat írnak, ami a fő kérdésből nem tudhattam."


Meglátod hogy homi kérdés,és mész tovább!

Engem sok másféle kérdés is zavar,mégsem teszem ki pl,hogy "titeket nem irritál a sok "terhes vagyok?" kérdés??"


Ennél nagyobb gondod igazán ne legyen már az életben bakker!

2013. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem nem irritálnak. Sokkal idiótább kérdések is vannak. Akkor az idiótáknak is kellene nyitni külön témakört? Mondjuk azoknak, akik azt hiszik, terhesek lehetnek attól, hogy lenyelték a spermát, vagy akik bosszút esküsznek, amiért a barátjuk Facebook-on írt egy kommentet vkinek a fotójához?
2013. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez aztán egy b~uzikérdés!
2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
hát szóld le, ahogy én is szoktam :-) Szerinted (1-2 NAGYON KEVÉS kivétellel) ennek a fórumnak ez a része (a szexualitás) mi a francra jó még? :-) Komolytalan :-)
2013. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy mire jó???!!!

Ezt ugye nem kérdezted komolyan???

Kérlek szépen ez a kategória egésze, maga a Trollparadicsom :D

2013. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!