Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom gyorsan megkeresn...

Hogyan tudom gyorsan megkeresni melyik válaszomat pontozták nagyon le?

Figyelt kérdés
Elég sok választ írok. Nem szeretném most mindet végigolvasni. De mikor utoljára felfigyeltem a százalékomra akkor még 86 volt, most meg 77. Nem nagyon nézem, de ezen most meglepődtem. Szerintem nagyon lepontozhattak valamit és kiváncsi lennék, hogy mit.
2013. máj. 23. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rákeresett valaki erre "bababaja válasza:"

[link]


kidobta a Google az összes válaszodat és módszeresen végig lenyomta, esetleg pár felhasználóval.


Amúgy miért fontos, hogy a gyk-n mennyi százalékod van? Ez mér valamit? IQ-t biztos nem mér a gyk %.

2013. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a link ez.


[link]

2013. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy fontos lehet valakinek, mert még új itt esetleg és nem tudja, hogy mennyire szokás itt a lepontozgatás. Lehet jó választ adtam, de nem hiszi el, mert egy másik válaszadó 95 százalékos és pont az ellenkezőjét írta, mint én.
2013. máj. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!