Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit változtatnátok meg a...

Mit változtatnátok meg a gyakorikérdések.hu-n, ha lehetne?

Figyelt kérdés
Úgy értem magán a rendszeren.
2013. máj. 23. 12:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Pont ezt! Hogy a "szerelem,szex" témakörbe ne ilyen csicska kérdések kerüljenek, te nagyonh.lye. Van olyan topic is, h GYIK, ha nem tűnt volna még fel. Szóval én maximálisan moderálnálak a g.cibe.
2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
95%
IQ szinthez kötném a regisztráció jogát. És akit kivágnak, annak egyel komolyabb, nehezebb szintet kellene megütnie.
2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Látom rögtön át is raktak.
2013. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Azt,hogy egy adott válaszhoz lehessen hozzászólni közvetlenül,mint a facebook-on.
2013. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"Pont ezt! Hogy a "szerelem,szex" témakörbe ne ilyen csicska kérdések kerüljenek, te nagyonh.lye. Van olyan topic is, h GYIK, ha nem tűnt volna még fel. Szóval én maximálisan moderálnálak a g.cibe."


És magadat nem moderálnád? Szerintem nagyobb bűn ilyen módon kijátszani a káromkodásszűrőt, mint rossz helyre tenni egy kérdést. Egyébként az hogy rossz helyre kerülhetett, szerintem szintén a rendszer hibája. Nem nagyon működik ez jól. Vannak kérdések, amelyek több kategóriába is tartozhatnának, teszem azt.

2013. máj. 23. 12:43
 6/25 A kérdező kommentje:

"Azt,hogy egy adott válaszhoz lehessen hozzászólni közvetlenül,mint a facebook-on."


Igen, ez szerintem is feltétlenül szükséges lenne.

2013. máj. 23. 12:43
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
A rendszer hibája, hogy lusta vagy megnézni a kategóriákat??? A trágár szavak kijátszása pedig leleményesség öcsém.
2013. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Szerintem az oldal kinézetét is meg lehetne renoválni. Responsive design-ra mindenféleképpen elengedhetlenül szüksége lenne az oldalnak a mai mobil világban. Személy szerint olvasója vagyok rendszeresen a hírlevélnek, de sajnos nincs mobil verzió. Ez hiba. Egyébként webfejlesztéssel foglalkozom, ha érdekel egy pár ötlet, írj nyugodtan privátban :)
2013. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"A rendszer hibája, hogy lusta vagy megnézni a kategóriákat??? A trágár szavak kijátszása pedig leleményesség öcsém."


És szándékosan egy népszerűbb kategóriába tenni a kérdést nem leleményesség? Annak ellenére hogy baromság, még mindig több értelme van, mint káromkodni.

2013. máj. 23. 12:48
 10/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem az oldal kinézetét is meg lehetne renoválni. Responsive design-ra mindenféleképpen elengedhetlenül szüksége lenne az oldalnak a mai mobil világban. Személy szerint olvasója vagyok rendszeresen a hírlevélnek, de sajnos nincs mobil verzió. Ez hiba. Egyébként webfejlesztéssel foglalkozom, ha érdekel egy pár ötlet, írj nyugodtan privátban :)"


Igen, ez világos. Kíváncsi lennék az ötletekre, egyébként egy hasonló weboldalt szeretnék készíteni. Persze, nem gyakorikérdések2.0-lesz, csak a motor hasonló dolgokra kell hogy képes legyen, mint amit a gyakorikérdések tud. Bizonyos szempontból viszont más lesz a funkciója.

2013. máj. 23. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!