Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem kellene többféle jelentés?...

Nem kellene többféle jelentés? Gyűlölködés, ön és közveszély! (jó sok lent)

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy sok kérdés vagy válasz itt az oldalon megbotránkoztató, nem illik egy információ központú oldalra, de nem illik bele se a "provokatív, csak veszekedni akar" kategóriába, se a "rasszista", se a "trágár" kategóriába...

Olyanokra gondolok, mint náci, fasiszta, hungarista, és egyébb szélsőséges eszméket terjesztő elveket terjesztő írásokra, illetve amik agressziót tükröznek, mint a "le kéne lőni", vagy "meg kell verni" lennének

konkrétumot nem tudok mutatni, de ha valaki körülnéz az oldalon egy kicsit gondolkodósabb kérdés környékén, egyből megtalál egy szélsőséges elvet hangoztató személyt, vagy valami agresszív, vagy agresszióra buzdító írást


illetve a másik dolog a droghasználatra, vagy öngyilkosságra vonatkozó kérdések, amikből minden estére jut 5-10 darab.. azon kívül, hogy aggasztó az, hogy emberek öngyilkosságra kérnek tanácsot, úgy gondolom, hogy ha nem lenne lehetőségük erre tippeket kapni, nem is foglalkoznának ennyit vele (mert a kérdezők nagyrésze csak krízishelyzetben lévő kamasz)


Szóval ezek megfékezésére nem tartanátok helyesnek esetleg bevezetni a "gyűlöletkeltés" és az "ön és közveszélyes" címszavas jelentést?

úgy vettem észre, hogy a moderátorok nem veszik komolyan ha rasszizmus miatt jelentenek valamit, és ha "más miatt jelentem"et nyomok, akkor is elég gondatlanok, hányavetik, lassúk... pedig az ilyen dolgokat komolyan kéne venni, mert rengeteg érv, elv és tanács hangzik el az oldalon, amiknek nem kellene kárt okozni az emberekben!:)



2013. máj. 27. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Látom nagyon unatkozol te is
2013. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!