Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ilyen könnyű feljutni egy...

Ilyen könnyű feljutni egy kategóriának a csúcsára?

Figyelt kérdés
1 hete (szinte 0 ponttal kezdve), elkezdtem írogatni elég sok választ az egyéb kérdések kategóriában és azóta a kategória toplistáján a 4. vagyok, ilyen könnyű eljutni idáig? azt hittem több folyamatosan válaszolgató van ebben a kategóriában, de nem... Tényleg ilyen könnyű, vagy ez csak erre a kategóriára igaz?

2013. jún. 20. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem csak ebben a kategóriában, alapból nem nehéz:)
2013. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Allah növessze hosszúra a szakálladat! Te, meg a hozzád hasonlók szarták és szarják el a Gyik-ot. Élj sokáig kishaver, és nézegesd örömmel a toplistában a helyezésedet!
2013. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak kategória toplistára gyúrok haver :D, egyszerűen a rögeszmém lett, NEM TUDOK LEÁLLNI. :DDDD Am. szerintem a trollok a legjobbfejek az oldalon, csak a modik mindegyiket letiltják. Trollok nélkül nem olyan jó az oldal :'(
2013. jún. 21. 01:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapa, itt a nyár, észrevetted? A szomszédodban nincs egy helyes kislány akire rákattanhatnál? Vagy egy uborkás szendvics a frigódban? Annyi öröm lehetne még az életedben, ne cseszd már el, hogy csak a gyik jön be neked. Amúgy a trollokat én is imádom. Szerintem fogjunk össze és szervezzünk tüntetést a gyik-es trollok védelmére. Ne hagyd magad legyűrni a gyikes szenvedélyed által. Szokj le! Erős vagy, tudom, meg tudod csinálni! Az erő legyen veled! :D
2013. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te most dicsekszel? :)
2013. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
részben:D
2013. jún. 21. 20:05
 7/11 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Ne arra törekedj, hogy elől legyél a toplistán! Ha egy egyéniség vagy és csak magad adod, akkor teljesen mindegy hányadik vagy. Az emberek ugyanis nem arról beszélnek ki az első, hanem arról akiről lehet mit. Nézd, én azt se tudom hányadik vagyok, de nem is érdekel. Nem a toplista miatt írok ide.

(Huh, ez az eszmefuttatás, kicsit fura lehet tőlem. :D )

2013. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenki válaszát, mostantól leállok azzal, hogy 1. legyek a toplistán, lehet, hogy többet kéne trollkodnom :D, am. a trollokal azért értek egyet, mert általában akkor trollkodnak, ha a kérdés már önnmagában is hülyeség, pl.: tele az oldal, a lehetek terhes ettől kérdésekkel, amik néha, már akkora hülyeségek, hogy csak trollkodással lehet felelni :D
2013. jún. 21. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az offért,de egy gyorskérdésem lenne:Miért írja azt ki a rendszer hogy 2 óra múlva tehetek csak fel kérdést?Már fenn vagyok az oldalon ezzel a profillal 6-7 hónapja.Eddig mindig azt írta ki hogy 30 percet kell várni a kövi kérdéssel,de most meg 2 órát ír.Miért?


ON:Én is baromi előlre kerültem szinte nulla munkával,ÉS A NAGY DOLOG hogy közbe magamat adtam és nem pontvadász lettem.


Különben szerintem is fel kéne találni a GYIK tapaszt mert szerintem én is függő lettem...

2013. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a toplista már nem arról szól már hogy ki adja itt a leghasznosabb válaszokat...


Hanem arról, hogy kinek nyaljunk be, hogy ki az akit fel kell pontozni, vagy különben úgy cseszi le a fejedet hogy többet itt neked esélyed sincs... Az infós kategóriában olyan mértékű seggnyalás van már, hogy az már rendesen fáj.


Aki olyan tizedik huszadik helyen van, az már biztos hogy jó válaszokat ad. Szerintem. De jaja, feljutni az elejére elég könnyű, ott maradni viszont már piszok nehéz.

2013. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!