Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor készül a gyakorikerdesek...

Mikor készül a gyakorikerdesek.hu-nak mobiloptomizált oldala?

Figyelt kérdés

Előbb-utóbb kell majd készülnie, hisz már most rengetegen interneteznek tablettel vagy okostelefonnal. Várhatóan ez a jövőben fokozódni fog.

A Google ki is jelentette, hogy azon oldalakat, amelyeknek nincs mobilos része hátrányban fognak részesülni (pl. a találati sorrendben hátrébb kerülnek a keresőben).



2013. jún. 26. 22:12
1 2
 1/13 Emberek ***** válasza:
100%
nem tudom, de jó lenne vagy egy mobil app, vagy a mobil oldal, mert rettenetes sok adatot kell betöltenie a telefonomnak, és iszonyat lassú, és nehéz navigálni vele
2013. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Remelem minel hamarabb. :)
2013. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát igen nem ártana.Ha nem is mobilalkalmazásokat Androidra,WP-re,meg iOS-re,mert az esetleg sokba kerül,de optimalizálhatnák legalább.
2013. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jófej:D ***** válasza:

[[[Ha fog készülni én akkor se azt fogom használni mivel ///a mostanit is gyorsan és tökéletesen hozzák be a telefonok/tabletek(.)]]] ezért talán nem is fognak csinálni. ///


*jelmagyarázat: A /// és szögletes zárójel közötti rész két külön mondat.

2013. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Emberek ***** válasza:

Jófej:D lehet, hogy a mostani okostelefonok, és a tabletek gyorsan behozzák az oldalt, de mi van a régebbi még internet (gprs, edge) képes mobiltelefonokkal? Az olyan emberkékre nem gondolnak?

Többek között én is egy régebbi nokia x2 telefonról írók általában, és addig egész tűrhető a sebessége míg betölt, mikor meg nincs elhasználva a havi korlát.

2013. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem a sebességgel van a probléma! Elég egyszer betölteni utána már gyorsítótárazza és nem tölti be a képfájlokat.

A gond, hogy nem lehet normálisan választ/kérdést írni. Nem látod a teljes szöveget íráskor, mert ott nincs szövegtördelés. Nálam, ha egyszer letéved a beviteli részből, akkor hiába nyomok rá, nem jeleneik meg a billentyűzet. Egyfolytában akad és ugrál az oldal. Az adatsebesség csak a legkisebb probléma!

2013. jún. 28. 14:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy egy Androidos gagyi Sony Ericsson Live with Walkmant használok.
2013. jún. 28. 14:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 telefonon használtam a gyk-t (Samsung Star II-n és egy régi ZV40-en) és egyikkel se volt probléma még lassításkor sem.
2013. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 800-at használok, azon tökéletesen megy minden.
2013. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem a sebességgel, hanem a kezelhetőséggel van probléma. Tabon még lehet hogy nem de telefonon biztosan. 4,5"-on már élvezhetően lehet netezni de ez az oldal elég macerás, sokszor rossz helyre nyom, nehéz eltalálni a tetszik gombot stb. Valaki maszekban is csinálhat rá appot egyébként, csak az üzemeltető engedélye kell hozzá.
2013. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!