Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol látjátok ha lepontoznak?

Hol látjátok ha lepontoznak?

Figyelt kérdés
Olvasom ezt a rovatot, mert én is terhes vok és látom h a válaszolók írják h le lettek pontozva... Ezt hol látni? Lepontozást ezért nem kérek! :-)
2013. júl. 1. 22:44
 1/9 anonim válasza:
48%
ugye amit most én írok, a rublika jobb alsó sarkában van egy piros kék új a pirost le nyomod az nem tetszik a kék meg az h tetszik a válasz asszem ez!
2013. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A zöld ujjacska jelzi ha tetszik, a kéket nem tudom, a piros meg a nem tetszik. Oke ha vmelyiket megnyomja vki, azt utána hol látja? A %-ban? Most nyomtam Neked egy zöld kezecskét :-)
2013. júl. 1. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán nagyon kapcsolódik, a terhességhez. :D
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ott lesz mellette, hogy a válasz 100% hasznos, vagy 20 vagy 0.
2013. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Így azt jelzi h 100 % ban hasznos volt a válaszom, de am szentem sincs semmi köze a terhességhez, de lehet tévedni h rossz helyre írja véletlen! v nem tom
2013. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekel, hogy van az, hogy adok egy választ, amit ketten lepontoznak, rögtön csökken az átlagom, és adok hatvan 100 %-osat, vagy 50 % felettit, és mégsem mozdul az átlagom felfelé. Csak lefelé működik, vagy mi a szösz?
2013. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Egy ork ***** válasza:

Egyéb kérdések > GYIK-be kéne.


Van jobb oldalt alul a válaszoló sávában egy kiírás. A válasz x%-ban hasznos. Ha ez kisebb, mint 100, lepontoztak.

Illetve, vannak azok a kérdések, amiknél nem jelzi ki az értékelés. Ott a saját toplistádban kiderül, ha 5-el oszthatóval változik, egyik napról a másikra, nincs gond.

2013. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Egy ork ***** válasza:
100%

23:03


78%-ban adsz helyes választ. 78 az esélye hogy lefelé, és csak 22, hogy felfelé változzon. Az 50-78-cal is csak rontasz, hiába hasznos.

2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom h a kérdésnek nincs köze a terhességhez, csak mivel a terhesség kategóriát olvasom mivel én is terhes vok és itt olvastam gyakran a lepontozást, azért tettem fel ide a kérdést. De látom át is tették...

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 2. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!