Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan miért hiszik néhány...

Sokan miért hiszik néhány kérdésemre, hogy csak provokálni akarok másokat?

Figyelt kérdés
Volt pár olyan kérdésem itt Gyakorikérdéseken, amit provokációnak véltek egyesek. Pedig én csak meg akartam valamit kérdezni a magyar társadalommal kapcsolatban, mert én nem vagyok az a humán beállítottságú ember és sokszor nem értem egyesek mi a búbánatért csinálják azt, amit. Ebben mi lenne a provokáció? :-( Nem tehetek róla, hogy nem vagyok egy Einstein.

2013. júl. 21. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam rákeresni a kérdéseidre, hogy kiállhassak melletted, nehogy azt mondják, hogy ez a kérdésed is provokatív. Képzeld, csak provokatív kérdéseket találtam. Igaz egyetlen táppontom volt, hogy a kérdéseket nem Einstein tette fel. Mindet természetesen nem tudtam átnézni, csupán azokat, melyeket provokatívnak tartanak. Tényleg provokatív kérdések voltak, a társadalommal kapcsolatban. Mivel a környezetem minden apró részlete az életemmel szorosan összefügg, így a környezetemmel kapcsolatos összes kategóriát kénytelen voltam átböngészni. Sajnos meg kell, hogy mondjam, nagyon kevés nem provokatív kérdéseddel találkoztam, főleg az "Állatok" kategóriában.
2013. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Linkelnétek?
2013. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!