Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon ki és miért töröl egyes...

PéterPálka kérdése:

Vajon ki és miért töröl egyes válaszokat?

Figyelt kérdés

Miért kell törölni olyan választ, amiben semmi durvaság sincs, mindössze a kérdés, illetve egyes válasz(ok) pontatlanságára hívja fel a figyelmet ?

Ugyanakkor teljesen idióta kérdések és válaszok hemzsegnek az oldalon. Lehet, hogy tévedtem, mikor azt hittem, hogy ez egy értelmes oldal, holott valójában valaki homokozója ?

Ha így van , akkor máris odébb állok.



2013. aug. 6. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
én töröltem,bocsi.
2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kérdésem első felére kaptam egy fél választ. Vagyis egy számomra még nick névvel sem azonosítható valaki törölte a válaszomat. Már csak a kérdésem másik felére szeretnék választ kapni: vagyis, hogy miért?
2013. aug. 7. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogod megtudni!

Az adminin egy fokkal magasabb pozíció, mint az Isten!

Minden és mindenki fölött rendelkezik, és semmiféle beszámolási kötelezettsége nincs!

2013. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"semmiféle beszámolási kötelezettsége nincs!"

Normális fórumoknál viszont legalább egy indoklás van, hogy miért moderálták/törölték a hozzászólást.

2013. aug. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha elolvasod a szabályzatot, akkor láthatod, hogy milyen esetekben kerülhet törlésre egy kérdés vagy válasz. Ha esetleg azt gondolod, hogy ezek az esetek a te esetedben nem álltak fenn, akkor írsz egy email az elérhetőségre. Az meg, hogy az első benyögte, hogy ő törölte a válaszokat, nehezen hihető, hiszen az oldalon csak a moderátorok törölhetnek. És nem hiszem, hogy egy moderátor itt vicceskedne ilyennel a kérdéseknél.
2013. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Törlik ,akié nem szimpatikus. Volt,hogy hülye liba végigjelentette az összes válaszomat,leszedték. Én is bejelentettem az övéit,amiben sokkal sértőbb dolgokat írt,mégis bent hagyta. Most meg épp a pontozással szórakoznak nálam. Ez sok ember homokozója ,de néha akad normális tag is.
2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam a szabályzatot, és semmi olyat nem írtam ami abba ütközne. Ha pusztán azon múlik a törlés, hogy valaki bejelenti, hogy neki nem tetszik, de nem nézik, meg, hogy a tartalma valóban olyan-e aminek nincs helye itt, akkor a kedves admin nyugodtan törölgessen, és hagyja meg a pontatlan kérdéseket, meg a még pontatlanabb válaszokat, had terjedjenek hülyeségek. Úgyis túl sok az okos ebben az országban, lejjebb kell vinni a színvonalat.

Jó törölgetést adminok. Remélem ezt is kitörlitek villám gyorsan.

2013. aug. 12. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!