Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek ha a válaszadó...

Szerintetek ha a válaszadó 91%-ban hasznos válaszokat ad, az okos?

Figyelt kérdés

Válasza alapján felsőbbrendű, kioktató, viszont nagyon burkoltan nevez ostobának, mert szókincse az van.

De nem tudom, okosak? Vagy....?



#Válaszadók.
2013. aug. 14. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak nem te vagy az említett 91%-os?
2013. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok! :)
2013. aug. 14. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
vagy csak azon kevés válaszolók közé tartozik akik csak akkor válaszolnak egy kérdésre ha tudják a választ
2013. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Én sokáig 92%-on voltam. Aztán lement, mert néha leírtam a véleményemet. Okos nem vagyok, a dolog lényege, hogy soha ne írj semmit a politika, szex és legfőképp a családi kategóriába. Ne válaszolj olyan kérdésre ahol egyértelműen idióta a kérdező, mert ha nem azt írod ami neki tetszik, akkor lehúz. Olyan helyre se írj ahol véleményt kérdeznek, tuti, hogy lehúznak. Ne legyen saját véleményed, mert az sokaknak nem tetszik. Ha valamelyik kérdésnél sokan válaszoltak már hülyeséget nem érdemes oda írni, mert amint mást mersz mondani az összes lehúz. Ne írj olyan helyre, hogy hol nyaraltál, van-e autód stb. mert az irigyek lehúznak.

Írj olyan kérdésekre amire tudod a választ. Sima egyszerű kérdés: Van Budapesten jégpálya? Igen van, pl. Újpesten. stb. Légy kedves még ha néha nehéz is itt, plusz írj helyesen (na mondom én, borzalom a helyesírásom, de igyekszem és szerintem ez a lényeg. De az biztos, hogy ha azt írod hogy "ojan jo lene elmeni nyaralni olasz országba" akkor lehúznak). Használd a tudásodat én pl. sokáig csak az utazás, sport és az ételek kategóriába írtam, mert azokban vagyok otthon. Hát kb. ennyi. Én kb. két évig voltam 90 felett, aztán egyre jobban zavart a sok bunkó beszólás, így elkezdtem leírni a véleményemet aztán ez lett az eredménye :) A családi kategória szerintem legrosszabb ott pillanatok alatt lecsökkentheted a százalékod.

2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most azon rágtam be, tudom hülyeség, hogy totál biztosra tudtam, hogy a kérdező nem lehet autista. Erre jön egy 92%-os, burkoltan, de közli politikai hovatartozásom miatti

nézeteimet, felhőtlen boldogságom miatt írtam ilyeneket.

Google kellett, hogy megértsem kedvesnek nem mondható szavait. Egészségügyben dolgoztam, és főleg látom, mi volt, van a pszichiátriai osztályokon. Gyógyszerezés.

Beteg demens, nem gyógyult lesz. Orvostudomány egyetlen ága sem fekszik CSAK feltételezésen, kutatási alapok nélkül. Híres dokik elismerik, csak találgatnak lelki ügyekben. Na, ennyi volt felháborodásom oka. :)

2013. aug. 15. 06:00
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
nem okos csak kocka, amúgy elég könnyű sorra 100%-os válaszokat produkálni, az emberek szeretik ha valami szellemes hülyeséget írsz a kérdés alá, aminek alig van köze a kérdéshez, de azért jót lehet rajta röhögni (nem a kérdezőn, hanem a válaszon szóval nem offolás). Semmi értelme a %-okat nézni, próbáld meg pl politika témakörben kifejteni a véleményedet, kb akármit írsz aminek tartalma van legalább az emberek felének nem fog tetszeni. Próbáld meg ugyan abban a témakörben odaírni valami szellemes 3szavas dolgot azonnal 90% felett leszel.
2013. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Politikában? Kérdezni sem tudok, annyira nem érdekel.

Oké, szóval nem minden esetben okos. :)

Nem különösebben érdekel a %, de a kérdező neki hitt, talán ezért. Aztán mégis kiderült, nekem volt igazam.

2013. aug. 16. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem régebb 96 volt, most csak 88
2013. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nemmmmmm ! :DDD
2013. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!