Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert irnak ennyi hulye...

Miert irnak ennyi hulye valaszt erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Mostanaban ezeken szorakozok.Mert a kerdezo feltesz egy normalis kerdest es olyan valaszok erkeznek....Ma is ki voltam mar pirosodva annyira rohogtem.Pl.mond meg egyenesen szalka ment a seggedbe vagy jol megfogalmaztad a feldugtam magamnak egy fafaszt mondatot,vagy Igen, lehetsz, ne hallgass másokra, igenis megtörténhet, hogy a torkodon át szívódnak fel spermiumok, lejutnak a méhedbe, és ott megtermékenyülnek és 9 hónap mulva megszületik a csoda.

De megesik, hogy félremegy, a tüdődbe kerül, és mellek formájában fejlődik a csecsemő, és ki kell vágni a mellbimbódat, és ott kell kihúzni


:)))))))))) ezen szorakozok nap mint nap.Minek nem lehet ertelmes valaszokat kiirni?


2008. jún. 29. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos vannak olyanok, akik nem tudják tolerálni az ilyesfajta butának tűnő kérdéseket, és nem hiszik el, hogy valaki tényleg nem tud alapvető dolgokat. És azért szerintem is hihetetlen, hogy valaki még azt hiszi, hogy lehet terhes, ha lenyeli a spermát... de azért én sem értem, hogy miért kell ilyen válaszokat írni. Valószínűleg már csak kibaszásból is, hagy parázzon a kérdező. A válaszoló meg jól szórakozik...
2008. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is elcsodálkozok azon, hogy némelyik kérdező hogyan tudja segítség nélkül használni az internetet!

Valószínűleg van egy csomó "kamu kérdés" is, amit a kérdező is csak szórakozásból tesz fel, és várja a vadabbnál vadabb válaszokat!

2008. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Te magad adtad meg a választ a kérdésedre, hogy jót derülsz az ilyen válaszokon. Amíg ilyen az emberek hozzáállása, addig van kinek írni a baromságokat.

Sajnos... szerintem inkább szánalmasak az ilyenek.

2008. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi:)varom tovabbi velemenyetek!
2008. jún. 29. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért valljuk meg: Veress Pali bácsi ha olvasná a szerelem/szex szekciót, mind a tíz ujját megnyalná a kérdésektől!

Valamiért úgy érzem, hogy én a régi prűd rendszerben többet tudam ezekről a dolgokról 12 évesen, mint a mai szabados, internetes világban néhány 18 éves!

Persze, hogy mennek a hülye válaszok!

Ráadásul néhányan arra is képtelenek, hogy beírják a kérdést a böngészőbe, és utána járjanak kicsit!

2008. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nemtudom melyik a szánalmasabb, az aki baszik az egészre, hogy 2 percet rászánjon és utánanézzen a téma alapvető dolgainak, vagy az aki hülyeségre hülyeséggel válaszol. Szerintem az előbbi. A sok humorérzék nélküli meg úgyis leértékeli a poénos válaszokat, úgyhogy mindegy.
2008. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
De még kevésbé szánalmas, ha valaki ilyen esetben is kultúráltan tud reagálni.
2008. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi!
2008. jún. 30. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az az igazsàg hogy itt különbözö koru,különbözö felfogàsu emberek vannak.az egyik nagyon tudatlan,a màsik tapasztalt,van aki komolyan veszi ezt az oldalt,van aki csak viccet csinàl.vannak kicsik meg vannak nagyok.ha mindenki tökéletes lenne nem is lenne ez az oldal megnyitva!!!!!

mindenesetre tovàbbi jo szorakozàst a következökben feltett és megvàlaszolt furcsa kérdékhez és vàlaszokhoz!!!!!!

2008. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!