Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem értékelhetem a...

Miért nem értékelhetem a válaszokat?

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 hónapja vagyok regisztrálva, és nem enged értékelni! Rá tudok menni az ikonra, de nem veszi be! Szóval amikor rányomok, akkor úgy látom, mintha megcsinálta volna, de aztán frissítem az oldalt, és látom, hogy nem vette be :/
2013. szept. 3. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az oldal időnként frissíti ezt csak, szóval ha te rányomsz a "Nem hasznos" kezecskére nem fogja rögtön 0%-ra értékelni az oldal a választ.
2013. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem!! Húgomnál azonnal megy!
2013. szept. 3. 14:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj... Vagyis, ja, ezt értem, amit mondasz, de úgy látszik félreértettél! Ezt tudom, hogy így van, de az én értékelésemet nem számolja be! Hiába látom az ikont, hiába kattintok, hiába írja ki rögtön utána, hogy "Szerinted ez a válasz hasznos.", amint frissítem az oldalt ugyanúgy visszakerülnek az ikonok :/
2013. szept. 3. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Másik böngészőt használj,töröld az előzményeket ,sütiket. nálad van a hiba.
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Telefonon ugyanez, másik böngészővel ugyanez, míg a húgom bejelentkezésével normálisan működik! Nem nálam van a hiba! :)
2013. szept. 3. 21:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Új fejlemény:

Ha jelentek egy választ, azt ugye automatikusan rosszra értékeli, és az működik! :DD

2013. szept. 5. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!