Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt, a gyakorikérdéseken,...

Itt, a gyakorikérdéseken, miért nem lehet a saját kérdésem, vagy kommentem törölni?

Figyelt kérdés
Én alkottam, nekem is van jogom "elpusztítani"! :D Na de komolyan, ha mondjuk miután egy kommentet vagy kérdést kiírtam, és utána veszem észre, hogy nyelvtani vagy fogalmazásbeli hibák vannak benne, és szeretném ezért kijavítani, akkor miért nem lehet azt a kérdést vagy kommentet törölni, ha egyszer én "alkottam?

2013. okt. 1. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Te alkottad, de nem a saját oldaladon, hanem másén, így az nem a tiéd, mivel ez le van írva a szabályzatban is, amit regisztráláskor elolvastál, megértettél és elfogadtál...


Vagy mégsem???

2013. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert az oldal célja, hogy GYAKRAN FELMERÜLŐ kérdésekre RELEVÁNS VÁLASZOKAT adnak a látogatók. Éppen ezért másoknak is érdekes mind a kérdés mind a válasz. Az, hogy valaki debil módon idióta kérdéseket tesz fel és hozzá nem értő buta válaszokat ad/trollkodik már egyéni szoc problém.
2013. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Te alkottad, de nem a saját oldaladon, hanem másén, így az nem a tiéd..." Ez a Facebook-ra is igaz, ott még is annyiszor törölhetem a posztjaim, amennyiszer nem szégyelem.


Második! Én nem a trollkodásról írok, hanem ha valaki figyelmetlenségből, nyelvtani vagy fogalmazásbeli hibákat ejt, de ettől még lehet a válasza és a kérdése értelmes, csak éppen szeretné kijavítani! Legalább szerkesztésre lehetne lehetőség!

2013. okt. 1. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint a felhasználási feltételeket vagy nem olvastad vagy nem értetted meg...
2013. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azzal, hogy regisztráltál az oldalra, elfogadtad az oldal üzemeltetői által rögzített, szabályzatot is.

pl.

Milyen szabályokat kell betartanom a kérdés kiírásakor?

A kérdés későbbi törlésére nincs lehetőség, így gondold át kétszer, mielőtt kiírsz valamit.


Törölhetem-e az általam feltett kérdéseket?

Az általad feltett kérdéseket nem törölheted. A Saját kérdéseid listából a kérdést eltávolíthatod a sor végén található X ikon megnyomásával.

forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/help

(úgy hogy, reklamációnak helye nincs!)

ha ebbe nem tudsz belenyugodni...

Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?

...küldj egy e-mailt az info(kukac)gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.

2013. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert ilyen szerződést kötöttél.


Amúgy, ha például egy nyomtatott újság olvasói fórumába írsz valamit, vagy hirdetést adsz fel, és az megjelenik, hogyan vonod vissza?

2013. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!