Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha ide kitesznek egy kérdést,...

Ha ide kitesznek egy kérdést, akkor lehetőségetek nyílik arra Nektek, hogy megnézzétek ki ő vagy milyen kérdéseket tett ki eddig? Szeretnék titok maradni.

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ilyen kacifántosan kérdeztem de a valaki és a meg tudjátok nem tetszett a Gyakori Kérdéseknek és nem engedte kitenni

2013. okt. 31. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudunk meg rólad, és az előző kérdéseidet sem látjuk.
2013. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha szóval Dávid vagy 16 éves, és Birjánban lax a Kossuth utca 32-ben! Van 1 húgod ő 9 éves! És volt egy olyan kérdésed, hogy Naruto erősebb-e mint Kisame! Nah erre a válasz: Attól függ hogy melyik időpontban vagyunk! Jó bocsi ezt muszály volt! :D amúgy az első kommentelőnek igaza van! :)
2013. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bocsi hogy ilyen kacifántosan kérdeztem de a valaki és a meg tudjátok nem tetszett a Gyakori Kérdéseknek és nem engedte kitenni"


Ezt a mondatot nem értem, de a lényeg, hogy nincs ilyen lehetőségünk.

2013. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval az van hogy "Ha ide valaki kitesz kérdést, akkor meg tudjátok nézni ki ő vagy milyen kérdéseket tett ki eddig? Szeretnék titok maradni." - ez volt az eredeti kérdés, és a "Valaki" illetve a meg tudjátok" miatt nem engedte ki tenni a gyakori kérdés mert egyrészt ne szólítsalak meg titeket a kérdésben (valaki) másrészt ne írjam hogy meg tudjátok e mondani (mert hogy ne köntörfalazzak csak simán tegyem fel a kérdést) - ezt nem is értem, de így van beéállítva. lényeg hogy válaszoltatok és már okosabb vagyok.

Narutos kommentem bepisáltam a röhögéstől

2013. okt. 31. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem látunk semmit,csak amit kérdezel meg kommentelsz. Ha kiírnád a nicknevedet akkor visszalehetne keresni,korábbi kérdéseidet vagy válaszaidat ,ha valaki nagyon akarná. DE így teljesen titok maradsz .
2013. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!