Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törölteted magad az oldalró...

Ha törölteted magad az oldalról akkor visszaregisztrálhatsz más névvel ugyanarról az E-mail címről vagy ez szabályellenes?

Figyelt kérdés
Szóval más E-mailt kell csinálnod?
2013. nov. 7. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te kéred,hogy töröljenek szerintem visszaregisztrálhatsz ugyanarról az emailról,max hülyének fognak nézni. Viszont ha ők tiltanak le,akkor másik email kell.
2013. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a nevet akarom már beszüntetni, túl "hírhedt"
2013. nov. 7. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj az adminoknak egy levelet, úgy hallottam egyetlen egyszer szívességből megváltoztatják .
2013. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
" A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid. " - Tehát igen. Az e-mail címed is törlődik a rendszerből.
2013. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha csak ez az ok:

Ezt a nevet akarom már beszüntetni, túl "hírhedt"

bal oldalon a Beállítások ra klikk!

Lila mezőben az E-mail címed alatt,

"Látsszon a neved a kérdéseidnél és a válaszaidnál:" a nem -et jelöldbe!

...és meg van oldva.

2013. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
#5 - Kivéve ha nem névtelenül akar tovább lenni, hanem új nevet akar csináltatni.
2013. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal az e-mail címmel nem tudod újra regisztrálni. egy új e-mail címet kell csinálnod, én azt olvastam hogy kérheted a netváltoztatás a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címen.
2013. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párdon, "névváltoztatást" akartam írni. :-)
2013. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!