Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell kérdést töröltetni?

Hogyan kell kérdést töröltetni?

Figyelt kérdés

Nem saját kérdésről van szó.Nekem volt h.a válaszolók összekaptak a kérdésemnél,majd törölték a kérdésem!Na bumm,köszi!

Volt,h.az én válaszom nem tetszett,rögtöm provokálni kezdett 1-2válaszoló,kaptam a privit!Nekem milyen formában lehet jelezni,h.na most akkor ÉN szeretném h.töröljék?!


2013. nov. 11. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem egy ovis játék.


Ha adott kérdés kifogásolható a Szabályzat szempontjából, akkor azt bármelyik felhasználó jelezheti a moderátoroknak és ők törölni fogják a kérdést.

2013. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minden kis ablak jobb alsó sarkában van egy piros kör, benne egy fehér vonallal.Arra kattints rá, megjelenik egy ablak, amiben a bejelentésed okát indokolhatod.Ennyi és már be is van jelentve a moderátoroknak.
2013. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom,h.nem ovis játék,de kb.6éve vagyok gyk.-es és mára jutottam el odáig,h.nem hagyom,h.privátban éesanyámat mindenféle útszélinek lehordják,csak mer egy kérdésre nem egyezik a véleményünk!Akkor minek ez az oldal?Azért kérdezek mert véleményre vagyok kiváncsi,azért válaszolok,mert talán az én véleményemre is kiváncsi valaki...

2013. nov. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!