Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlik ki a 2 éves...

Miért nem törlik ki a 2 éves kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró hogy tele van az oldal olyan kérdésekkel amik már 2-3 évesek.Miért nem törlik ki a felhasználók?

2013. nov. 22. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A felhasználók nem tudnak kérdéseket törölni, azért...
2013. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Amikor te kitörlöd a "saját kérdéseid" részt, attól a kérdés maga megmarad az oldalon továbbra is, csak a te saját listádból tűnik el.
2013. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja...értem...köszi...akkor hiába törölgettem eddíg:D
2013. nov. 22. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába törölgetted, rövidebb lesz a listád. Én is ezt tettem kezdetben, de már nem, mert van úgy, hogy régi-régi kérdést előránt valaki, s néha érdekes is, amit ír.

Az üzemeltető meg azért nem törli, mert régi kérdéshez is lehetnek el nem avuló információk. Az meg nem várható el, hogy mindent végigolvassanak, hogy mit lehet törölni.

Gondolom, azért megy a kukába is, mert a tárhely véges.

2013. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aztakarnádtudnimi válasza:
15%
én sem értem :(
2013. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy régi még nek kell törölni...nekem van olyan kérdés/válasz amit 2010-ben írtam ès vicces volt visszaolvasni,hogy régen mennyire hűlyén írtam xD
2013. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!