Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktatok ilyen elugró ablakot...

Szoktatok ilyen elugró ablakot kapni?

Figyelt kérdés

Például. Miután törlik egy kérdésemet ezt kapom vissza. Majdnem megvolt a köszönést mellőzd légyszíves vagy, hogy tisztelt felhasználó légyszíves kérdésednek használd a humor kategóriát bár fantáziadúsak. De mind kitaláció. volt olyan is, hogy feltettem egy kérdést a humor kategóriában és átkerült az ezotéria kategóriában kaptam olyan elugró ablakot is, ami így hangzott tesztelt felhasználó ne személyeskedj vagy, hogy így jártál ilyen smileyval ' :) ) ' van olyan is, hogy egy válaszomnál is kapok elugró ablakot személyes üzenettel szeretném megtudni, hogy mindenki ilyen ablakot szokott kapni?

Üdv, J2.0


2014. jan. 2. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előugró ablak a moderáció során jön létre. A szabályzat szerint nem kötelesek indokolni miért törölték egy kérdésed-válaszod, de ha rendszeresen foglalkozni kell valakivel akkor használják, hátha abbahagyja a személyes figyelmeztetés után.

Nem kap ilyet mindenki, ha te szoktál annak nyilván valamilyen oka van.



Jigsaw2.0 nevű felhasználó válasza, 2013-11-23 13:02

"Egyébként volt valamikor egy kérdés én pedig hozzászóltam azonnal jöttek a válaszok, hogy én egyáltalán nem vagyok vicces belátom, hogy

igazuk volt.valóban unalmas vagyok aztán megbántam, hogy trollkodtam és most próbálom kiköszörülni a csorbát, amit én okoztam. és normálisan válaszolni egy kérdésre próbálok jó útra térni. néha amikor visszaessek akkor meglátogatom a humor részleget. :-D"


Ezt például elszúrtad, mert sorra tiltják a fiókokat. Ha ugyanúgy folytatod és nem érted miért történik, azon más sem fog tudni segíteni. Valószínűleg te unod meg hamarabb, vagy keresnek olyan módszert hogy ne tudj visszatérni.

2014. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves egyes válaszadó mégis mit csinálok én? ugyanolyan felhasználó vagyok, mint a többi tag nem követek el semmilyen szabálytalanságot, ami miatt bannolni kéne a felhasználómat. köszönés miatt törlik a kérdéseimet vagy áthelyezik azokat. De nem értem az elugró ablakokat. nekem túl személyesnek tűnek. lehet, hogy folyamatosan olvassák a kérdéseimet? és nem tudom, hogy honnan szedted ezt elő, de szerintem már megváltozttam. téged mi motivál, hogy normálisan válaszolj egy kérdésre amikor számtalan fórumozó szét-trollkodja a kérdéseket. engem ezek a fórumozók visznek a rosszaba a kérdéseimet szétbarmolják akkor én minek legyek normális?
2014. jan. 2. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor kapsz felugró ablakot, ha bejelenti valaki a kérdést vagy a választ, és neked személyesen megírják (sablon + személyes komment). És arra kapod a reakciót amit bejelentettek. Elvileg kiírja konkrétan hogy "xy kérdéssel kapcsolatos kérdésed/válaszod miatt..."


Egyszer nézd meg mi van a Ezotéria/Szerelem-szex/Humor kategórián túl, nem mindenhol csak a trollok vannak. Amíg az oldal nem engedi meg hogy széttrollkodják a témaköröket, addig számolnod kell vele hogy kitiltanak. 'Ha nekem rosszat csináltak akkor én is rosszat csinálok másoknak'-elv nem vezet semmi jóra. Lehet egyszer majd komolyan segítséget vársz és nem segít senki mert te sem vettél komolyan senkit és téged sem fognak már utána.

2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok normálisan válaszolni egy kérdésre és normális kérdéseket feltenni mert szerintem igazad van ezzel a viselkedéssel saját magamat minősitem pedig én egyáltalán nem ilyen vagyok. megígérem, hogy többet nem fogok trollkodni.
2014. jan. 2. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd egyszer kapsz egy olyat ami 10 másodperctől elkezd visszafele számolni,még lereagálod ,eltelik 2mp,maradt 8 mp-ed h még a robbanás előtt elhagyd a lakást :P Ha a 10.-en vagy ,akkor megszívtad.
2014. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!