Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Letudnak itt nyomozni?

Letudnak itt nyomozni?

Figyelt kérdés
Mit tudhatnak meg rolam? Mail cimet, nevet?

2014. jan. 26. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

IP cím alapján bármit megtudhatnak!

Persze csak azok, akik jogosultak rá!

2014. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
11%
Rohadtul semmit, főleg ha hotspotról netezel, és a gépeden sincs semmi személyes.
2014. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezen már én is gondolkodtam. Esetleg az unatkozó moderátorok felhasználónév alapján, hogy pl.: 1 személynek elkezdik figyelni a kérdéseit és a válaszait. Aztán esetleg így jobban megismerik. Aki sokat ír ide, mint én azokról lehet mindent tudnak. :) De lehet, h csak én vagyok ilyen, hogy ezeken gondolkodom.
2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Le bizony:) Mindent ha megfigyelnek.
2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha a net-re fellépsz ezzel számolnod kell, bármelyik portálra is mész rá.
2014. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Az Ip cím csak a szolgáltató helyzetét jelöli nem a felhasználó tartózkodását én bármikor lenyomom az Ip címedet egy kamu oldallal amire rákattintasz és meg is van az Ip címed. De nem mennék vele sokra hiába bejelenteném a rendőrségnek, ha nem követtél el semmilyen bűncselekményt nem is foglalkoznak az üggyel a szolgáltató pedig nem adhat ki információkat civileknek csak, ha a hatóság kéri azt az email más tészta.

Üdv, J Ügynök

2014. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha bűncselekmény gyanúja merül fel, akkor annak a gépnek az IP-címét, amelyről netezel. Vannak trükkök, de azzal csak lassítani lehet a dolgot, kivédeni nem. A szolgálatoknál nem pisisek dolgoznak.

Ha a végberendezés megvan, s az egy lakás, munkahely, akkor már pici kutakodás csak a személy megtalálása.

Nagyon meg tudja könnyíteni a dolog az, hogy rejtve vagy nyíltan olyan nicknevet használsz, amelyet máshol is, s ott személyes adatot is megadtál. Persze sok egyforma név lehet a világban.

Ilyenekre gondolok: itt rejtve, de gipszjakab néven regisztráltál, de a ***** aukciós portálon árusítasz zoknikat gipszjakab néven, akkor bingó.

Vagy nem, de esélyes.

2014. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy Észlény lehet, aki engem lepontozot olvassátok még egy kicsit... [link]

[link]

[link]

2014. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemzetbiztonság, unatkozó Pistikétől kezdve mindenki lát mindent ha nagyon akar... A gép Ip jét lehet változtatni,a szolgáltató is van amelyik 24 óránként új íp címet ad. De ha mondjuk ugyanazzal az email címmel regisztrálsz ide,mint a fészbukra akkor kiderülhet több minden is rólad,ha nagyon kutakodásba kezd valaki..
2014. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező a hálózati IP-t a szolgáltató osztja ki az IP címed a szolgáltató helyzetét jelöli, ha le akarnának téged nyomozni akkor feljelentést kéne tenni ellened megalapozott gyanúval akkor a szolgáltatód visszakeresné, hogy akkor kinél volt az az IP cím és akkor eljárást indítanának ellened. De nem hinném, hogy a szolgáltató csak úgy kiadná bárkinek az adataidat, mert a moderátorok kérik azt. De az email címedből megtudhatják a nevedet, ha olyan hülye voltál, hogy megadtad az igazi nevedet tartózkodási helyedet stb. akkor le tudnak nyomozni egy feltöltött képből többet meglehett tudni mint az IP-ből.)

Üdv, a hülyéknek

2014. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!