Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szónokinak is felfogható a...

Szónokinak is felfogható a kérdésem, de őszintén érdekel: hosszú ideje pihenő, már helyesen (! ) megválaszolt kérdést egyesek miért hoznak ismét fel?

Figyelt kérdés
Időnként dömpingszerűen jelennek meg olyan kérdések a figyelt listámon, amelyek több hónaposak, s utólag írt valaki most hozzá. És majdnem mindig szamárságot. Vagy olyant, amelyik semmi újat nem ad hozzá. Ez kinek mire jó?
2014. jan. 30. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézi a dátumokat csak ír.. Azon meg én is röhögök ,amikor 20 válaszoló leírta már a választ,erre leírja 21. ként is..
2014. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha egy már 3 éve ...jól megválaszolt SOS!!! kérdésre..., most ír valaki választ, akkor nyomban nyomom az "égett mancsot" (egyébként sosem!)
2014. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ha megnézed, ez a szerencsétlen motor, ami az oldalt hajtja, dátumtól függetlenül dobálja a hasonló(nak vélt) kérdéseket a kérdések alatt. Így aztán ha ott rányomsz egy kérdésre, ami "megtetszik", és nem figyeled a dátumot, már meg is történt a "baj".
2014. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos én is voltam már mindkét oldalon. Valóban, az ember nem feltétlenül nézi meg a dátumot, de voltam úgy is, hogy a nem kielégítően megválaszolt kérdésemre fél év múlva kaptam meg a megfelelő választ. Ennél nagyobb bajunk sose legyen, mert ugye nagyobb gondok is nyomják a vállunkat.
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!