Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki valamelyik kategóriában...

Aki valamelyik kategóriában az 1. az kap valami elismerést a moderátoroktól?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Banhammert.
2014. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az mi?
2014. febr. 10. 23:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kitiltásra gondolt az első.

Amúgy nem, a két dolog nem is összeegyeztethető, mindkét rangban lévő felhasználó más dolgot csinál. A moderátornak nem feladata pozitívan minősítenie a tagokat.

Mivel a toplista minden nap újragenerálódik ezért az első helyen lévő tag is elvileg minden nap újra meg van határozva (gyakorlatilag ezt az aktivitás befolyásolja).


Nincs is értelme elismerni, abba gondolj bele hogy mennyi szabályhoz igazodsz a mindennapi életvitel során, mégsem dicsérnek meg azért mert úgy viselkedsz ahogy elvárják. Nincs jutalom mert jegyet lyukasztasz a buszon, mert megállsz a piros lámpánál, mert megcsinálod a házi feladatot, stb...


A fordítottja viszont más, ha nem tartod be a szabályt akkor kell a moderátornak megjelennie.

2014. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2014. febr. 11. 08:31
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmit sem kap az egész toplista értelmetlen.
2014. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem nem értelmetlen ! Ezzel a válasszal nem értek egyet!
2014. febr. 11. 16:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért nem értelmetlen a toplista? akik első helyen vannak azok csupán időmilliomosok azok kerülne bele a top10-ben, akik állandóan a gyiken lógnak nem kapsz érte semmilyen elismerést én voltam már első helyezett a toplistán.De semmit nem kaptam semmilyen elismerést most asszem megint fel fogok kerülni :D remélhetőleg beelőzlek most, hogy ismét regisztráltam.
2014. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Engem beelozni? Nem lesz nehez! Drukkolok! :-)
2014. febr. 11. 17:45
 9/20 anonim ***** válasza:
Miután magát az alap kérdést már elég szépen körbejártuk engemet azért érdekelne, hogy mégis milyen elismerésre, jutalomra gondoltál volna egy olyan rendszerben, amit ingyen veszel igénybe és gyakorlatilag névtelen (de legalább nehezen beazonosítható) vagy a tevékenységed során?
2014. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudom! Talan kuldenenek 1 uzenetet,hogy hany kerdesre valaszolt eddig a tag! Hany embert felhasznalot pontozott fel le es 50%- os ra!
2014. febr. 13. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!