Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van esetleg tervbe véve...

Van esetleg tervbe véve olyasmi, hogy a pontokért valamiféle ajándékot kaphasson a felhasználó?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert jelenleg ugye csak az aktivitást jelzi. Ez biztos sokat számít az oldal tulajdonosának, de senki másnak nem ér semmit. Olyasmire gondolok, hogy például be lehessen váltani egy -egy ajándékra bizonyos számú pontot. Esetleg licitálni a pontokkal ajándékokra. Szerintem felpörgetné az oldalt!
2007. okt. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia !szerintem jo otlet!biztosan felporgetne az oldalt!

ugy latom eleg kevesen vagyunk mar igyis,alig vannak kerdesek,ami nem kismamas!most az oldal ujitassal jobb,szerintem!

2007. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyelőre nem.

De az oldal tulajdonosának miért számítanának a pontok?

Ez nektek egy mérőszám, hogy mennyire jó válaszokat adtok (erre van is egy százalék a toplistán), illetve mennyit.


Ha a pontoknak nagyobb jelentősége lenne (ajándékokért folyna), hirtelen megjelennének azok, akik csak az "anyagiakért" írnak ki kérdéseket, írnak válaszokat, nem az információkért, márpedig az ilyen kérdések olyanok is lennének, amilyeneket nem szeretnénk az oldalon látni.

2007. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%

Az oldal tulajdonosa jól le tudja szűrni belőle, mennyi a visszatérő látogatója.

De annak, aki válaszol, valóban semmit nem számít, hogy épp másokhoz képest ő mennyire számít aktívnak az oldalon. Miért versengene?

Így szerintem sincs semmi értelme a pontoknak.

2007. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.igen. [link] . Nagyon jó ajándékok vannak.vagy a lockerz , de az nem magyar.
2010. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!