Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudni akarom, melyik kerdesemh...

Tudni akarom, melyik kerdesemhez/kommentemhez irnak emailt! Mert nem lehet odairni?

Figyelt kérdés

A kovetkezo emailt kaptam: "NYOMORONC KIS G.CI, REMÉLEM APÁD JÓL SE.GBE B.SZ". (pontok nelkul persze...)

Fogalmam sincs, ki irta, melyik kerdesemre vagy hozzaszolasomra valaszkent. De tudni akarom!! Nem hiszem, hogy barmi olyat irtam, amire ilyen reagalast erdemelnek! Azert alljon mar meg a menet! :@

Igenis, irja oda, hogy miert, mire valaszol ezzel! Ennyire nagy keres ez? Vagy ha nem tudja, tartsa magaba a velemenyet!!!


2009. dec. 12. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Parasztok!!


Próbáld meg úgy, hogy nézd meg menyik nap kaptad a mailt, hátha aznap tettél fel kérdést és esetleg arra 'válaszolt'.

Vagy pedig irj, a moderátoroknak.

2009. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*melyik
2009. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tirpákok!

nézd meg ki írta neked azt ki lehet keresni pl hogyha körlevél akkor ált.kiszokott lenni írva hogy ki küldte elöször

2009. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A modiknak erre a cimre tudok irni: info (kukac) gyakorikerdesek.hu ?
2009. dec. 12. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

21:09 vagyok

Igen arra a cimre irj!!!

2009. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem töröld a p.csába azt a levelet,ne gondolj rá soha többet,felesleges vele foglalkoznod,m aki küldte,valszeg erre izgul,ettől érzi magát menőnek,de normális indokot nem tudna felhozni h miért, élőben + lapítana mint fos a fűben... Ezek ilyenek.
2009. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emailcímének meg keress azért utána hátha megtalálod ki volt. De amúgy tényleg jobb ha nem foglalkozol vele,m csak neked lesz rossz,ő + lesz.rja... Csak így akarta kiélni magát,m itt ugye lehet,névtelenül,nem kell senki szemébe se néznie...
2009. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Való világban nincs semmi hatalmuk, nem tudnak szóhoz jutni s így élik ki magukat. Ne is foglalkozz az ilyenekkel, nem éri meg.
2009. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, ezen tök jót röhögtem:D mármint a szöveg stílusán. ilyesmit nekem is küldtek már, illetve konkrétan azt, hogy "hogy lehetsz ilyen bunkó? nézzél magadba, te hülye. most miért kell ilyennek lenni?" tök vicces volt. annyira szánalmas, hogy ilyen "emberek" vannak.
2009. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!