Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az új felhasználók manapság...

Az új felhasználók manapság 50%-ról indulnak, vagy ennyire agyoncsapja a százalékot a rengeteg korlátozás az első 3 napban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mér 2 éve regisztráltam november óta rajkodom és lám lám 75%-ról elöszőr 64%-ra majd 53-54%-on stagnáltam most meg 55% pár napig majd utána 54% . (de az a lényeg,hogy segíthetek embereken a válaszaimmal ) :)


Szerintem mindenki tiszta lappal indul azaz 100% csak látják,hogy 100%-os a felhasználó és lepontozzák.


Személy szerint mindenkit felpontozok aki nem sért meg senkit.

2014. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen valóban úgy volt, hogy 100-röl indult, majd ment lefelé. Most új reggel figyelem, hogy milyen, és azt látom, hogy alig pár nap és pár válasz (a rendszer nem hagy rendesen új embereket válaszolgatni) után 50 alatt vagyok. Nem hülyeségeket írok, és nem a lepontozgatós kategóriákba. Ilyenkor még bōven 98 felett szokott lenni.
2014. ápr. 3. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt több, mint 10%-ot estem, holott csak egy 100%-os válaszom van, a többi nem értékelt. Meg abból a káros gyakorlatból, hogy "aki olyat értékelést ad, amit a többség" az + aki nem az - , nem lehetne letérni? Miért értékes, aki csak együtt ugatni tud?
2014. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
??
2020. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 régebben látszott a % most már nem
2020. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Toplistán minden ott van
2020. nov. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!