Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy adott kérdésre itt a...

Ha egy adott kérdésre itt a gyik-en válaszoltam, majd ezt a választ szeretném visszavonni, hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszavonni nem lehet. ( ha nem tévedek ) És szerintem nem :D
2014. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az már bent marad
2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

A visszavonáson, ha törlést értesz: nem tudod törölni. Esetleg kérheted a törlését a lap alján található "Kapcsolat:" levelező címen, de a törlés nem szolgáltatása az oldalnak.


A válaszok törlése, általánosságban, problémákat okozhat; ugyanis az már nem csak a válasz írójának ügye.

Egyrészt, lehet, hogy véleményezték a választ, és számukra ez bekerült a válaszadási hasznosságukat jellemző mérőszámba.

Másrészt a törölt kérdés után a válaszok újra sorszámozódnak, és rosszá válhatnak a válaszokban esetleg lévő sorszámra hivatkozások.


Olyan módon visszavonhatod, hogy új választ írsz, amiben hivatkozással, esetleg indoklással, visszavonod.

Bár ezzel kapcsolatban van fura tapasztalatom.

Egy matematikai házi feladat megoldást leíró válaszomnál figyelmetlen voltam, és kimaradt egy fontos, feladatbeli szempont. Más megírta a helyes megoldást, de nem említette az én hibámat. Nem akartam, hogy a kérdező bizonytalan legyen a választásban, ezért, elnézést kérve, részletesen megírtam mit hibáztam el, és hogy a másik válasz teljesen jó.

És mi volt az értékelés? A rossz válaszom 100%-ot kapott, a jó válasz 63%-ot (úgy, hogy én egy zöld kéz nyomással javítottam rajta), és a hibámat magyarázó válaszom 87%-ot.

2014. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!