Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta vagy tag itt, hány...

Mióta vagy tag itt, hány oldalnyi válaszod van, és hány kérdést tettél fel eddig?

Figyelt kérdés
Van-e olyan kérdés, ami nagyon megragadt benned? Van-e kedvenc kategóriád?
2014. ápr. 10. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
2 év, 248 oldalnyi válasz. A közlekedés a kedvenc :)
2014. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2010 júliusa óta vagyok tag, 281 oldalnyi válaszom van, 25kérdést tettem fel eddig.

A kedvenc kategóriám a számítástechnika. Ebben a kategóriában fordul elő talán a leggyakrabban, hogy valakinek tényleg tudok segíteni valamiben. A többi kategóriában leginkább csak elmondom a személyes véleményemet / trollkodok...

2014. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másfél éve. De ez már a negyedik felhasználóm mert már háromszor letiltottak. Ha az összeset beleszámolom akkor kb. 90 oldalnyi válaszom van és csak 1 kérdésem. Az emberek és a szórakozás kategória a kedvencem.
2014. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy pontosan mióta vagyok tag, azt nem tudom, de amit utoljára mutat kérdést, az 2007 májusi. Ehhez viszont csak 320 oldalnyi válaszom van, pedig azt hittem, sokat írok. Mármint látva, hogy mások sokkal kevesebb idő alatt írtak ennyit.

Amúgy nekem évekig a kedvenc témám a közoktatás, tanfolyamok volt. Igazából még most is. Egy időben sokat írtam az állatos témába, újabban pedig a számítástechnikásba, de azt inkább csak olvastam. Én sem vagyok egy nagy kérdező, vagy 1,5 oldalnyi van, de annak is a nagy részét az elmúlt 2-3 hónapban tettem fel a számítástechnikásban :D


Nektek nem volt olyan, hogy na mostmár abbahagyom az egészet? Nekem volt egy párszor, de aztán valahogy mindig visszajöttem :D

2014. ápr. 11. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
2012 májusa óta vagyok tag.Összesen 111 oldalnyi kérdésre válaszoltam(meg még legalább 1 oldalnyit időközben kitöröltem)és 29 kérdést írtam ki.A kedvenc az Elektronikus eszközök kategória.(itt a legjobb toplistás eredményem a 4.hely volt)
2014. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Elektronikus eszközök-Mobiltelefonok-hogy pontosítsak.
2014. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már vagy 6 éve vagyok fent, de azóta felhasználó fiókot váltottam. Ezen 2 oldal kérdés, 44 oldal megválaszoltam van és a Szépség és divat a kedvenc kategóriám.
2014. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2009. december 26.-án regisztráltam, de már pár hónappal előbb megismertem az oldalt. 5 oldalnyi válaszom van, 1 kérdésem.
2014. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013 óta nekem 3 oldalnyi kérdés és 71 oldalnyi megválaszolt.
2016. márc. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!