Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó volt a régi gyakorikérdések...

Jó volt a régi gyakorikérdéseknek azon gyakorlata, hogy a lepontozott válaszokat csak akkor lehetett látni, ha külön megnyitottuk azt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még tag, amikor ez így működött, de nem támogatnám ennek a visszaállítását, mert nem mindig a többségnek van igaza, ez a funkció meg a többség véleményét erősítené még tovább.
2014. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor jó volt, de manapság nem sok értelme lenne, mert a kérdések alatt nem látszanának válaszok.
2014. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A küszöb kb. 20-30% vagy 50% alatt volt.
2014. jún. 6. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy olyan funkció, ami a minősítés alapján rendezné a válaszokat, vagy csak kiemelné a leghasznosabbat. De ennél többet nem támogatnék.


Erősen véleményes rovatoknál (például politika) amúgy sincs értelme. Ma pedig, amikor a Lézerjaninak köszönhetően az internet cenzúrázása központi téma lett, különösen nem tetszene egy ilyen funkció.


A tényleg nem megfelelő válaszokat moderálják ki, a többinél pedig a százalék feltüntetése is elég.

2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nagyon sok választ indokolatlanul lepontoznak egyesek, csak úgy, poénból. Tehát nem támogatnám ennek a visszahozatalatát.

Viszont megkérdezhetem, hogy ez mikor volt így? Jó rég lehetett, mert már vagy 4-5éve regisztráltam, de nem találkoztam ezzel.

2014. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2014. jún. 15. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
*
2014. jún. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!