Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a jog a politikában van? (Kategóriák. )

Figyelt kérdés
Engem borzasztóan zavar, hogy bármilyen jogi kérdést kiírok, rögtön jön mindenki az aktuálpolitikai zagyvaságokkal. Ennyi erővel a családi kapcsolatokban is lehetne, hiszen a válás is jogi ügy...
2014. jún. 18. 02:40
 1/9 anonim válasza:
Most komolyan ez a legnagyobb probléma!?
2014. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Te a legnagyobb problémáidat írod ki a GYK-ra?
2014. jún. 18. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Kovetendo jogok a politikatol fuggenek hisz a politikus bacsik szavazzak meg torvenyeket jo penzert.
2014. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de az egészségügy kapcsán is ők szavaznak, a fogak és szájápolás mégsincs a politikában...
2014. jún. 18. 23:08
 5/9 anonim válasza:

Első vagyok:

Írd akkor bármelyik kategóriába például a válást vagy Családi kapcsolatok vagy Jogi ügy. Mindegyikbe írható a lényeg ugyanaz. Nem?

2014. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz, mert a politikában a felhasználók egy nagyon speciális, hmmm, típusa lakozik. Az ezotérián kívül (ahol szintén) bármi szóba jöhetne. Illetve leginkább lehetne önálló kategória.


Tegyük fel, hogy venni akarsz egy házat, és arról kérdezni, hogy milyen ügyvédet fogadj szerződést kötni. Ez politika? Na, neeeeee.

2014. jún. 20. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy olyan erzesem,hogy ha ingatlant vasarolnek biztosan nem itt kerdeznem meg,hogy melyik ugyvedhez forduljak mert ez is reklamnak minosul tovabba ha van valakinek azzal a adott ugyveddel problemaja akkor azt fogja irni,hogy egy penzehes ember az pedig rossz hirnevet keltene a ugyvednek meg gondolom,hogy egy varos tele van ugyveddel sott...szoval elsg csak a utcakat rolni 5 utcabol 1 utcaban biztosan talalsz ugyvedet..en ezt valaszolnam..latod..


De az mar nem is a jog kategoriaba tennem ha tennem hanem a otthon kategoriaba..vagy a penzugyekbe..

2014. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az elözőnek igaza van.

(Első és a hatodik voltam.).

2014. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Aki nem ír oda, azt lehet, hogy nem zavarja.
2014. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!