Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek a moderátorok is...

Szerintetek a moderátorok is válaszolgatnak itt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 13:20
 1/10 anonim válasza:
82%
Nem hinném, ők csak szűrnek, mert van mit.
2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
mikor az oldal kezdődött még kérdéseket is írtak ki.
2014. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
Elképzelhető.
2014. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ebbe a alkategóriába írtak választ ( egy régi felhasználótol tudom)
2014. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Régebben bisztos, szerintem még mostanában is.
2014. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Még csak nem is szűrnek...

Ja de, ha mondjuk a filmes kategóriában valaki segíteni akar valakinek, és küld egy linket, azt azonnal törlik! Bezzeg ha az ember anyját szidják, arra magasról tojik az összes.

2014. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Steeein válasza:
100%
Miért ne írhatnának. Bizonyára van véleményük egynémely dolgokról, csak éppen egy törlő gombot is kezelhetnek.
2014. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%

Szerintem se nagyon dolgoznak, bar ahogy elottem irtak, a szerzoi jogok fontosak, nyilvan nem hianyzik a gyakorikerdeseknek a balhe illegalis filmek miatt.


Moderator inkabb privatban szeret irni, nekem pl kuldtek figyelmeztetest, hogy vegyek vissza, mert kulonben kitiltanak.


Erdekes, hogy pl a korulmeteles-temaban nagyon aktiv korulmeteles-propagandistak nem voltak befenyitve, oket a sorozatos fludolas miatt lehetett volna es kellett volna mar regen kitiltani az oldalrol. Meg honlap reklamozasaert.

Nyilvan a moderatorok elfogultak, elvegre ok is emberek. Kar, hogy nem a szabalyokat akarjak betartatni legtobb esetben.

2014. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát mondjuk azért aggályos, ha válaszolgatnak, mert az ő válaszaikat nyilván nem lehetséges moderálni. Onnantól kezdve pedig ez annak a szabályzatnak a szemenköpése, amelynek betartatására hivatottak volnának elvben. De ez csak egy vicc, ami itt megy, moderáció címén, azt már látom.
2014. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek!
2014. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!