Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mire jó ha leutánozzák az...

Mire jó ha leutánozzák az ember válaszát?

Figyelt kérdés
Pl. valaki linkelt, pár perccel később ugyanazt belinkelte egy másik válaszadó. Válaszoltam arra hogy egy ruhadarabot hol lehet kapni és pár perccel később (miután már megköszönte a kérdező) valaki pontosan ugyanazt leírta mint én.. Most komolyan azt hiszik, hogy hasznosnak ítélik a válaszát?
2014. júl. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h tovább tartott neki a keresés, mint neked, és te közben válaszoltál. Viszont ha már kattintott a "vélasz" gombra, nem látja, hogy válaszolt valaki előtte.
2014. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

... továbbá: a választ írók többnyire a kérdezőnek igyekeznek segítséget adni, és nem azt mérlegelik, hogy majd hasznosnak ítélik-e a válaszukat mások, nem a kérdező, hiszen ő egyedül nem tud értékelést megjeleníttetni.

Ha a te válaszod sikeresen segítő volt, akkor a vele egyező is az.

2014. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt olyan ,hogy leírtam valamit,kiscsaj fogta kimásolta,és szóról szóra beillesztette a saját válaszába is az én válaszom és beküldte :D Mikor megkérdeztem tőle ,hogy most ez komoly ? Még én lettem 0 ra lehúzva :D Itt már látszott ,hogy ez az oldal homokozni jó lesz maximum :)Mondjuk velem ez a lovas témánál volt de ott meg alapból 80 % szar ember,a többi 20 meg bannolt felhasználó :D
2014. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam leírni ugyanazt a válaszomba amit már leírtak előttem, ha a kérdezőt meg akarom erősíteni abban, hogy a korábbi válasz helyes. Pl. Egy ember megválaszolja a kérdést, ha úgymond fontosabbnak tartom a témát, akkor én is oda írom még a válaszomat, de ha már ketten írták le ugyan azt, akkor harmadiknak már nem szoktam.
2014. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Mire jó ha leutánozzák az ember válaszát?

Pl. valaki linkelt, pár perccel később ugyanazt belinkelte egy másik válaszadó. Válaszoltam arra hogy egy ruhadarabot hol lehet kapni és pár perccel később (miután már megköszönte a kérdező) valaki pontosan ugyanazt leírta mint én.. Most komolyan azt hiszik, hogy hasznosnak ítélik a válaszát?

2014. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!