Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért van az hogy ezen az...

Mért van az hogy ezen az oldalon az első pár válasz mindig troll? :D

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére, az ilyen válaszok mennyisége nagyon messze van a "mindig"-től.

Megnéztem a Főoldalon levő 72 kérdést, ezekből 42-re érkezett, összesen 120 válasz (Persze, mire végeztem vele, nyilván változott, kérdések is cserérődtek.)

Egyetlen kérdésnél lehet azt írnom, hogy talán trollkodós választ is kapott, bár ez vitatható, inkább csak morgolódás a nem túl szerencsés témájú kérdéssel kapcsolatban.

Nem szoktam kérdezni, viszont rengeteg választ olvasok; sokból tanulok, okulok. Ezeket keresem, és ezért nekem ezek tűnnek fel.

Bár közel sem mindig, de elég gyakran tapasztalom, hogy a trollkodás méltó reagálás a kérdésre, ami okkal váltja ki. És persze van, hogy jól "mellényúl" a válasz írója, de akkor sokan "helyreteszik" a következő válaszokban, és alacsony hasznosságúnak is ítélik.

Remélem, ellenkedésemet nem veszed trollkodásnak.

2014. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!