Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törli a GYK a kérdésem?

Miért törli a GYK a kérdésem?

Figyelt kérdés
Mármint nem is az a kérdés, hogy miért, hanem inkább hogy honnan tudja. Írtam egy kérdést pár napja és hozzá raktam egy képet amin a tesóm meg én vagyunk. Értem, hogy törölte azzal az indokkal, hogy nem szabad képet rakni valakiről a beleegyezése nélkül. (Ami amúgy nem igaz, mert a tesóm is beleegyezett) De honnan tudja a GYK ezt? Mármint gondolom nem néznek át minden egyes kérdést, és néznek meg minden egyes képet, hogy ki van rajta. Akkor ilyenkor valaki jelenti a kérdést vagy mi?
2014. júl. 23. 07:55
 1/5 anonim válasza:

Bárki jeletheti!

Van hogy kiírsz egy kérdést és 2 perc és törölték, és tiltottak!

Nagyon gyorsak lehetnek a modik! Pontosabban jön a jelzés, nézik a kérdést, sőt szerintem sokszor meg se nézik, és törlik!

Ez a gyakori!

Van akinek 20 felhasználója van, mert 19et tiltottak!

2014. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a fent említett esetben tehát biztos, hogy jelentették? Magától nem törlik ilyenkor. Nem?

És a kèrdés írója nem tehet semmit, hogy ne töröljék a kérdését?

2014. júl. 23. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg a válaszom törölték :D

[link]

2014. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3as :D
2014. júl. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó, de ezt a választ nem csodálom, ha törölték:D Viszont vannak kérdések, amiket törölnek, pedig nem sértenek meg semmit és senkit. Ilyenkor a kérdés feladója tehet valamit?

Illetve még mindig nem tudom, hogy csak akkor törölnek, ha valaki jelenti? Vagy komolyan átnézik a kérdéseket? Mondjuk azt nem hiszem. Meg van valami szűrőjük? pl. volt egyszer egy kérdésem egy letöltött játékkal kapcsolatban, amit töröltek ugye, mert hogy illegális letölteni és erről nem kérdezhettem. Nem hiszem, hogy ezt bárki jelentette volna. Tehát akkor ezt ők látták és törölték.. De honnan tudták? Mármint ha minden kérdést nem olvasnak el..

2014. júl. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!