Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Újabban miért nincs szinte...

Újabban miért nincs szinte semelyik válasznál sem értékelés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam értékelni

szerintem semmi értelme sincs

2010. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Én sem a pontok miatt járok ide, hanem hogy segítsek másoknak, ésnekem is tudjanak segíteni.
2010. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem.

De azt is, hogy egyre többen vannak azok, akik feleslegesnek tartják a pontozást, a toplistát, stb. Ezért nem is értékelnek....mert fölösleges!

2010. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, de én hiányolom, nekem nem felesleges. Korábban, amikor még több volt az értékelés, én sokat tanultam belőle, mert ad egy visszajelzést, amiből a népszerűséget lehet lemérni. És érdekes azt is kitapasztalni, hogy működik a népszerűség, mi segíti elő, mi rontja, mi hogy jön át abból, ahogy én előadom. Ennek azért van értelme.
2010. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az értékelésnek az lenne az értelme, hogy lássuk, mennyire tudunk segíteni másokon, de a legtöbb ember úgy pontoz, hogy ha a válaszoló nem szimpatikus (másképp gondolkodik, vallásos stb.) akkor lepontozza. Sokan adnak hasznos válaszokat, mégis alacsony a százalékuk, mert másképp gondolkodnak, mint a tömeg, és ezért mindenki kiosztja őket. Én ezért nem szoktam nézni, hogy ki mennyire hasznosan válaszol, és nem is pontozok senkit.
2010. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én viszont még mindig sok pontozott választ látok. Jómagam ritkán szavazok,csak ha épp úgy tartja kedvem.
2010. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt látom, hogy csak akkor pontoznak, ha valaki nagyon nagy hülyeséget ír (vagy legalább is sok ember annak tartja), vagy ha (nagyon ritkán) valami nagyon jót. Szerintem megunták az emberek ezt a felesleges pontozósdit, és maximum indulatból pontoznak, átlagos válaszoknál senki nem fektet ebbe energiát. Én se nagyon szoktam már pontozni, szerintem hülyeség.
2010. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!