Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen alacsony a hasznos...

Miért ilyen alacsony a hasznos válaszaim százaléka?

Figyelt kérdés

Nem értem, nem szoktam csak olyan kérdésekre válaszolni amit biztos hogy 100%-ra tudom hogy az úgy van ahogy én írom, ha nem vagyok biztos benne akkor vagy odaírom hogy nem vagyok benne biztos vagy nem is válaszolok rá és még is 64%-ban adok hasznos válaszokat... nem most kezdtem már itt gyk-n már fent vagyok jó ideje ( 2012 Július ), nem tudom hány kérdésre válaszoltam eddig de a válaszaim 18 oldalra vannak beosztva...



valamint lenne még egy kérdésem ezzel a pontozási rendszerrel és veletek kapcsolatban, az hogy ha ti kérdeztek valamit, akkor nézitek azt is hogy a válaszoló hány százalékos vagy csak azt hogy amit írt az a százaléktól függetlenül nektek hasznos-e?



2014. aug. 25. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nos, ez egy gyakori kérdés, semmi új nincs benne. Így haszontalan. A válasz meg ugyanaz.

Sokan érzelmi alapon nyomják a zöldet vagy pirosat, vagy téves tudásuk alapján. És biztosan vannak unatkozók is, akik abban élik ki magukat, hogy ráfekszenek a piros kézre.

2014. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látom, a kedves nagyérdemű kellően illusztrálta az első válasz igazságtartalmát. Magam is hasonló véleményen vagyok. Mint látod, a lepontozás itt is működik, de hogy másfajta választ is adjanak, az már nem megy.
2014. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!


Többféle téma érdekel, tehát különféle kategóriákban kérdezek, válaszolok vagy olvasgatok.

Az általad leírtakkal hasonló "élményeim", tapasztalataim, megfigyeléseim vannak nekem is.


Úgy vélem, KATEGÓRIÁKTÓL függ az oldalt használók, pontozók megbízhatósága, komolysága, hozzáértése és jó szándéka.

Nézd végig, milyen témacsoportban adtál válaszokat - érdekes dolgokra jöhetsz rá!

Kutyások, kertészek, és sorolhatnám még kik még: jó szándékúak, segítőkészek,válaszaik nagyon nagy százalékukban komolyan veendők. (Vagy például a helyesírásokkal foglalkozók...)


Ha valakinek számít az is, hogy mennyire tartják hasznosnak a válaszait, vagy akinek rosszul esik, ha pontos tárgyi tudását vagy jó szándékú válaszát lepontozzák, kerüljön bizonyos oldalakat. Például a történelemmel vagy a politikával foglalkozókat.

:)

2014. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: várhatom(-e) a (le)pontozást..

:))))

2014. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, és a kérdésedre elmaradt válaszom: mindkét dolgot nézem, de a kategóriától függ, befolyásol-e az, hogy a többiek mennyire tartják a válaszait hasznosnak.


Amúgy meg azt is tapasztalom, hogy nem mindenki válaszát minősíti a GYIK. Hogy mi ennek az oka, azon még nem filóztam el.

2014. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt most én nem pontozok... mert csak a véleményetek érdekel, meg amúgy sem szoktam pontozni, ha értékes válasz volt akkor megköszönöm, ha meg nem akkor megírom hogy továbbra is várom az ajánlatokat...:D
2014. aug. 26. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg azt is tapasztalom, hogy nem mindenki válaszát minősíti a GYIK. Hogy mi ennek az oka, azon még nem filóztam el."


A frissen regisztráltaknál nem látsz olyant, hogy mennyire hasznos válaszokat ad.

Az egyes kérdéseknél pedig legalább 3 értékelés kell, hogy az adott válasznál megjelenjen százalék.

2014. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a másik meg miért van az hogy kiírok egy kérdést és órákig nincs válasz, aztán beadja hogy van egy vagy több és az első válasz nemsokkal a kérdés kiírása után jött...?
2014. aug. 26. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézem a százalékát senkinek mert attól lehet hasznos a válasz nekem, hogy az illető másik 100 válasza haszontalan volt
2014. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válasz írásakor is szoktam úgy járni, mint írod. Több órás a kérdés, semmi válasz. Szétnézek, elmolyolok, hogy pontos és részletes választ adjak.

Elküldöm, s hopp, az enyém már az ötödik. De nem egyszerre írtunk, hanem a többi nem friss, s azonos is van.

A gyorsítótár tréfája lehet. Amikor megnyitom a kérdést, még a korábban letárolt változat töltődik le, de a válasz elküldésekor már a friss. Erre tudok gondolni.

2014. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!