Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet kérvényezni, hogy...

Hol lehet kérvényezni, hogy itt a gyakorin csak indoklás beírásával lehessen pontozni?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő, hogy sokan össze-vissza pontoznak, és senki nem érti, hogy miért, meg mire ment a pont.

2014. aug. 26. 13:13
 1/6 Szirty ***** válasza:

Akkor sem fogod tudni ha indokolják!

Ahol sokan vannak ott soha semmit nem csak arra használnak amire az való!


Az ide regisztrálók komoly szűrésével lehetne csak előállítani azt a minőséget amit te valószínűleg ettől vársz.

2014. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ötlet jó,én és sokan mások is beleegyeznének ebbe,de itt a kivitelezéssel lenne a probléma, nem tudná a rendszer feldolgozni a sok indoklást,ezért akadozna.
2014. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, csak nincs értelme ;) Ha bevezetnék, megjelennének az olyan indoklások, hogy "mert hüje vagy b+" és kész. Nem nyernénk vele semmit. Inkább a nevek kötelező megjelenését kellene megoldani és mindenki szűrhetné azokat, akiktől nem akar kérdést/választ látni, így a legalja egy idő után remélhetőleg egyedül marad. Vagy nem.
2014. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

"így a legalja egy idő után remélhetőleg egyedül marad."


...vagy regisztrál 6 nevet és trollkodik tovább :-)

2014. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt 3. válaszíró !


Arról írsz,hogy diszkriminálják a olyan válaszírókat akiknek más a világnézete más a életfelfogása,nos pont ezért nem lenne jó,hogy lássuk egymás nevét.


Szerintem mindezt csak a rendszer nem bírná vagy úgy bírná,hogy a toplista nem naponta hanem hetente generálodna újra....

2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Arról írsz,hogy diszkriminálják a olyan válaszírókat akiknek más a világnézete más a életfelfogása,nos pont ezért nem lenne jó,hogy lássuk egymás nevét."


Ööö... ezt honnan vetted? Azt írtam, hogy legyen lehetőségem letiltani az idiótákat. Lenne egy "tahótlanító gomb", amit ha megnyomok, az illető kérdései/válaszai nálam nem jelennek meg többet. Más ettől még olvashatja, ha van rá gusztusa, de nekem nem kell kerülgetni.


Azonkívül csak egy nicknévről van szó, abból, hogy "kistigris" vagy "slambuc77" nem lesz beazonosítható az illető, viszont ha látom, hogy egy barom, legyen lehetőségem eltüntetni a szemem elől.


A toplistának meg szerintem nincs köze ehhez, ott nem változna semmi.

2014. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!