Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már egyszer kértem emailban...

Ha már egyszer kértem emailban a törlést, akkor miért tudok még most is belépni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert még nem lett törölve a regisztrációd. Ennek oka lehet például, hogy nem rég küldted el, esetleg elkeveredett a leveled stb. Szerintem írj újra az info@gyakorikerdesek.hu címre.
2014. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Töröljetek! Köszi.
2014. aug. 28. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy-két nap eltelik, mire teljesül a kérésed.
2014. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ket munkanapon bellul torolnek!
2014. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ők havonta csak egy napot dolgoznak?
2014. aug. 29. 00:13
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy minek lépsz be, ha törlést kértél?
2014. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A masik kerdes,hogy minek akarod magad innet toroltetni? Ez a legjobb oldal egesz Magyarorszagon sot most nem tulzok egesz Europaba,mivel csak egy ehez hasonlo oldal letezik valami lyaho de az eleg gagyi es valamikor a legjobb valasznak bejeloli a legostobabbat. Szoval a legjobb oldalrol torolned magad,meggondolatlan dontest hoztal nagyon elhamarkodtad.


Lehet benned is egy ertekes joravalo segitokesz ember veszett el lehet,hogy azert torolteted magad mert nem erzed azt a pluszt a valaszaidba lehet,hogy rossz kategoriat hittel a neked valonak.


Es igen a beallitasok menupontba irjak,hogy 2 munkanapon bellul torolnek.

2014. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Spilerke ***** válasza:
Én elolvastam a szabályzatot állítólag egy-két munkanapon belül törölnek majd, addig viszont be tudsz lépni.
2014. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hetes mekkora nyalista. D Rám is jött a rosszullét. XD
2014. aug. 29. 15:05
 10/10 A kérdező kommentje:
A hugaim szórakoztak a Nickemmel. Töröljetek nár a fenébe. Kapom itt a privis szexi üziket.
2014. aug. 29. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!