Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hanyadik törölt kérdés után...

Hanyadik törölt kérdés után tiltanak le az oldalról?

Figyelt kérdés
Sajnos már törölték néhány kérdésemet, de nem szeretném ha letiltanának. Nektek eddig hány kérdéseteket törölték?
2014. okt. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem törölnek, legfeljebb ha többedszerre írod ki ugyanazt. És mi van ha törölnek? Regisztrálsz újra más néven. Nekem egyébként eddig csak egyet töröltek.
2014. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én napi 5 kérdést teszek fel, ebből hetente mindig törölnek 1-2-őt mert valami agyhalott jelentette és ezért egy idő után úgy is törlődök...
2014. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy értelmetlen vagy egy súlyosan rasszista kérdést teszel fel.
2014. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első: tévedsz, ha azt hiszed, hogy más néven regisztrálhat. Még más gépről sem, ha korábban arról a gépről bejelentkeztél.
2014. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új emailcím és új névvel tudsz regisztrálni simán,próba szerencse:D
2014. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tud. A gépe is ki van tiltva, nemcsak az e-mail címe.
2014. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!