Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Beregisztrált a kollégám, de...

Beregisztrált a kollégám, de nem megy neki az oldal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. A kollégám beregelt, mert megtetszett neki az oldal, de valamiért le van tiltva, pedig egy hangot nem írt még.. Szerintetek ez mitől lehet, és mit lehet tenni ellene?

2014. okt. 13. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni hogy le van tiltva, hacsak nem valamikor már regizett ide, és valamiért kitiltották.

Biztosan van még egy emailcíme, ha nincs hozzon létre egy új mailcímet és azzal regizzen. Vannak ingyenes levelező rendszerek. Ott van az google email, freemail, indamail, stb..

2014. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy volt már hasonló nevű felhasználó mondjuk egy karakter eltéréssel, aki trollkodott, és akkor azt hitték, hogy ő jött vissza olyan néven , én ezt is el tudnám képzelni, de nem tutkó egyáltalán
2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelen "trolkodni"?

Egyszerűen regizzen egy más névvel, más niknévvel egy új emailon, mint írtam van egy pár ami ingyen van.

Én szeretet és használom a gmailt, és az indamailt, mind a kettő nagyon jó, aki ismeri a yahot ott is lehet regizni kitalált névvel, de ott az infó angolul van.

Itt van az indamail, nagy tárhellyel, arra vigyázni kell egy jó darabig használni kell, mert ha nnincs forgalomba, megszüntetik, azt jelenti, hogy naponta lépjen be akár levelet is küldhet onnan, a fontos hogy legalább egy hónapon keresztül,napi v másnapi szinten használva legyen. [link]

aztán a google email.. [link]

nem kötelező a saját név, találjon ki magának egy nich nevet, a mobil számát sem kötelező megadni , csak ha akarja, /mobil szám az egy plusz védelem a levelező rendszerben/ Egyszóval vannak lehetőségek, és egy új címmel új nich/becenévvel ismét tud regizni a kollegád.

Remélem tudta segíteni;)

2014. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha sikerült egy új email címet létrehoznia, akkor itt is találjon ki magának egy frappáns új nich nevet, amit vagy láthatóvá teszi, v láthatatlanná mint ahogyan az én nich/becenevem is láthatatlan/
2014. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a nickneve, hogy Ascended, és a munkahelyi gépéről regelt.. Írt emailt az info@gyakorikerdesek.hu -ra, de semmi válasz... Az emailjéről soha nem regeltek még.
2014. okt. 13. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az emailjéről soha nem regeltek még."

Ezt a mondatot abszolut nem értem.!

Az emailjáról nem regisztek még. MÉG SZÉP !

Más nem is tud a kollégád emailjával és nich nevével írni, ha csak fel nem törték a rendszerét.

Csak ő írhat a saját emailjával és nich nevével.

Azt hogy írt ezeknek GYK, azzal nem sokra megy, mert nem sok idejük van a kéréseket, küldött leveleket olvasni, v nem is veszik figyelembe.

Mint írtam, a kollégád hozzon létre egy új emailt magának, ha akar, ha részt akar venni az itteni dolgok hozzászólásához.

Az az igazság, vannak itt olyanok akik nem idevalók!

Olyanok akik nem segítenek a kérdezőnek, csak lehúzzák őket. Nem tartom fernek, ha nem tudok segíteni, akkor nem írok, de nem fogok senkit sem lehüly*zni csak azért mert valamit nem ért, hiszen ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak.

2014. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ascended válasza:

Már sikerült! Köszönjük


Az első levelemet nem kapták valamiért meg, ezért a második (morcosabb) levélre kérték, hogy küldjem el megint. Megtörtént, és este levették a tiltást. Különösebb választ mondjuk nem kaptam, hogy miért került eleve rá, de mindegy is :-) A lényeg, hogy most jó, és végre tudom használni a profilom :-)

2014. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm,hogy dinamikus a IP-d és egy már letiltott IP-t kaptál a szolgáltatótól,más nem lehet.
2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Ascended !


Örülök hogy megoldódott a problémád.

Üdv a csapatban! ;)

2014. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!