Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy keresnék itt az oldalon nőket laza kapcsolatra viszont minden esetben 3 4 perc után törlik a kérdésem viszont a hasonló melegek által feltett kérdések napokig maradhatnak?

2014. okt. 16. 23:24
 1/3 anonim válasza:
A szabályzatban benne van, hogy tilos erotikus tartalmű kéréseket, hirdetéseket közzétenni.
2014. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mert ma már a hetero kapcsolat nem menő. Legyél minimum bi-, de még jobb, ha homoszexuális vagy. Mindenhonnan ez jön.
2014. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, 1-es én is ismerem a szabályzatot, el olvastam egészen végig sőt a jogellenes részekre javaslatot is tettem még két éve egy másik nicken (Morales) a tulajdonosoknak de fütyültek rá. NEm tudom, nekem eszem ágába nem lenne senki akár milyen kereső hirdetését felnyomni mert ha itt talál kapcsolatot vagy partnert, hát találjon, ez is egy fórum csak valahogy a hatalommal való visszaélés nem a kedvencem... Nem szeretnék biszex lenni maximum úgy a bi (két) értelemben hogy két csajjal :) Köszi a válaszokat
2014. okt. 16. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!