Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a régebbi beszélgetéseket?

Figyelt kérdés
ha rákeresek egy beszélgetőtárs nevére, akkor az első oldal összes "levelét" meg tudom nyitni, de, ha már egy újabb oldalt nyitnék meg, akkor visszatér a "beérkezett üzenetek" oldalra. de az foxon, se a chrome on, se az explorer en, se az opera n nem működik.

#GyakoriKérdések #korábbi üzenetek
2014. okt. 20. 00:30
 1/7 anonim válasza:
melyik oldalon?
2014. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Safarin,jó?
2014. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy TOR-on?
2014. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeréves bug az oldalon. Annyit tehetsz, hogy kitörlöd a legújabb leveleket, hogy a régiek az első oldalra kerüljenek. És persze nyaggasd az üzemeltetőt! A hiba nem nálad van.
2014. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

Üzemeltetőt hogy lehet nyaggatni?

2014. okt. 21. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:
pl valaki bejelenti a kérdésem amodiknál, hátha akkir ránéznek,elolvassák, és talán továbbadják az érintettnek?
2014. okt. 21. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj nekik levelet: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


Egyébként megtették már mások is, de minél többen panaszkodnak, annál valószínűbb, hogy tesznek is valamit.

2014. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!