Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehet valahogy elrejteni...

Nem lehet valahogy elrejteni egy kérdést itt egy adott személytől, vagy többtől?

Figyelt kérdés

Bnőm mindig megtalálja a kérdéseimet annyira mániákus gyk-s, s egy k. kérdést nem bírok kiírni anélkül, ami eléggé zavaró ám.

Előre is köszi.



2014. okt. 25. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:

nem... esetleg ha olyan kategóriába teszedd ahol nem szokott jàrni.


de amúgy ezt is meg foglya láttni és ha rájönn hogy te írtad meg fog haragudni!!!

2014. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem lehet, elvégre ez egy anonim oldal.

S hogy jön rá hogy a kérdést te teszed fel? :)

Fogalmazz úgy, hogy ne mondj konkrét dolgokat a kérdésben.

De meg a másik, hogyha meg látja is, vele is beszélhetsz az adott témában a kérdésről :)

2014. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát olyan témakörben írtam ki, ahol elméletileg nem kéne lennie, de annyira gyk függő, h ott is ott volt ezek szerint, nem hiszem el. Túl rám lehet ismerni sajnos, ott meg nem is fogtam vissza magam sajna, ezért jó lenne, ha egy névbeírással vki számára meglehetne szüntetni ezt, mert ez már nagyon zavar, nem vele akarom megbeszélni ezeket, hanem olyannal, aki objektíven tud véleményt adni.
2014. okt. 26. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, értem... nos ez azt hiszem még nincsen benne, s talán nem is itt GYK-n, nem tudom. Faggasd az adminokat emailben :)
2014. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!