Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordul, hogy a gyakorikerde...

Előfordul, hogy a gyakorikerdesek.hu-n a választ nem is egy olvasó adja a kérdezőnek, hanem a moderátor?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A moderátor is olvasó egyben
2014. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemvalószínű. Persze nem tartom lehetetlennek (előfordulhat hogy felhasználóként is tudják használni az oldalt) de feltételezem elfoglaltabbak annál, hogy válaszoljanak.
2014. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető kérdést tettem fel, kedves Moderátor :)
2014. dec. 7. 18:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy éppen dolguk is, hogy felpörgessék, ha a kutya se néz egy kérdést?
2014. dec. 7. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy dolguk. Egy csomó kérdésre nem jön válasz, vagy csak 1-2.
2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"vagy csak 1-2"

Pontosanm ha senki nem válaszol, ők írnak egyet? Ezt csak kérdezem így nem vagyok perelhető :)))

2014. dec. 7. 18:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésem eltűnik hamarosan, az mondjuk választ adna a kérdésemre :))
2014. dec. 7. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy egy moderátor válaszol egy-egy kérdésre - miért ne tehetné meg, de hogy

"dolguk is, hogy felpörgessék, ha a kutya se néz egy kérdést?" azt nem hiszem.


Csak a Számítástechnika témakörben 3783 oldalnyi megválaszolatlan kérdés van, oldalanként - ha jól számoltam - 24 kérdéssel. Ez kb. 90000 kérdés válasz nélkül, a legrégebbi 2007-10-17 dátummal.

2014. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam már, hogy moderátor válaszol felhasználóként. Ki tudja? :) Egyszer volt egy fura felhasználó... azt írtam ki kérdésben, hogy miért kell lepontozni szándékosan minden kérdésemet, mert van egy felhasználó aki a toplistában így akart megelőzni. Akkoriban ki volt írva a nevem, így az illető rá keresett a nevem alapján a válaszokra mindig amikor utolértem, és másnapra ő volt előttem a toplistán. Erre egy fhasználó állandóan azt kérdezgette privátban, hogy ki az a felhasználó szerintem, aki engem lepontoz... Nem tudom mit tudott volna vele kezdeni, ha elmondom, de nem mondtam el neki.
2014. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!