Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakon mikor lesz olyan, hogy...

Gyakon mikor lesz olyan, hogy a kérdéseket is lehet értékelni?

Figyelt kérdés
Jelenteni lehet kérdést is meg kommentet is, de mi lenne ha a kérdéseket lehetne értékelni is? Pl. mennyire tanulságos, stb.

2014. dec. 17. 09:58
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Akkor azokat is lepontoznák,hogy "Még ezt se tudja,cöh!".
2014. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet szerintem; és simán ha gondolod írhatsz az adminoknak is e-mailt, úgyis válaszolnak rá valamit :)
2014. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne, de sok lenne a leértékelő ;)
2014. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben az a kérdés is le lenne értékelve, hiszen szabálytalan is. Ez egy gyakran felbukkanó kérdés ugyanis.
2014. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha reálisan gondolkodunk, hülyeség. mert ha élőben neked feltesz valaki egy érdést, te nem elemzed, értékeled a kérdést, hanem válaszolsz rá, ami lehet hasznos, használható, haszontalan. egy kérdés nem lehet hasznos, használható, de még haszontalan is. ha valaki meg valamit nem tud, nem ért, nem kéne leszól, hogy "höö, ezt sem tudod", mert senki nem tudhat mindent...

nekem ez a véleményem, és én nem szeretném ilyen kérdés-értékelősdid.

2014. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kérdés tényleg nagyon vad vagy értelmetlen, jelentheted a piros "behajtani tilos" táblácskára kattintva a jobb alsó sarokban.

Néha tényleg viszket az ember tenyere, olyan hülyeségeket kédeznek egyesek, da erről véleményt mondani nem a mi dolgunk, hiszen mindenkit más-más téma érdekel.

2014. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó ötlet lenne!
2014. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kérdést nem értékelni kell, hanem megválaszolni. Itt nem az a kérdező dolga, hogy minnél tanuságosabb kérdést tegyen fel, hanem lehetősége van bármit megkérdezni, ami érdekli.

Ha értékelni lehetne a kérdéseket, mindenki csak atomfizikából kérdezne?

Ezért nem lesz kérdésértékelés, hogy az egész gyik lényegét ne vigy el egy na ki tud okosabbat kérdezni irányba.

2014. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!