Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon, ha egy picit is nőellenes kérdést tesznek fel (ha jogos a kérdés, akkor is), akkor nyomban önérzetesen jelentik és törlik a kérdést, bezzeg ilyen kérdés meg órákig fent maradhat az oldalon?

Figyelt kérdés

Csak én nem értem ezt? A lányok egy védett ,,faj"?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..


2014. dec. 31. 01:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Én csak azt látom, hogy az olyan kérdések jó része, ami még ha csak finoman is arról szól, hogy a lányok gonoszkodnak a pasikkal és sokszor csúnyán kikosarazzák őket, azok nagy része kukában végzi 1 órán belül. De ha ilyen kérdés van, amit linkeltem, vagy olyan, hogy a szemét pasi megcsalt (mert ugye pasi csak egyféle létezik, a jóképű megcsalós)és hogyan álljak rajta bosszút, na bezzeg ezek sokáig fennt is maradnak az oldalon. Csak nekem tűnik nagyon de nagyon nőpártinak ez az oldal? Nekik mindent lehet?
2014. dec. 31. 01:24
 2/20 anonim válasza:
Mondanál pár konkrét példát ilyen törölt kérdésre?
2014. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

éjszaka nem moderálnak ennyi a titok.

amit belinkeltél azért pl tiltani is fogják a gyereket nem csak törlik a kérdését.

2014. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mivel törölve van a kérdés, nehéz példát mondani. De szerintem sok száz fiú tudna itt mesélni a törölt kommentekről, válaszokról az ilyen kérdéseknél.
2014. dec. 31. 01:45
 5/20 A kérdező kommentje:
Biztos pokoli jól kereshetnek az informatikusaik, ha még Karácsonykor is törölnek szakadatlanul (tudom, mrt válaszoltam ilyen kérdésre és percek múlva hűlt helye volt a kérdésnek és a válasznak is vele együtt).
2014. dec. 31. 01:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszer hagytak minket szórakozni, és úgy 1 hétig fennhagytak egy kérdést. A téma az volt, hogy egy csaj nem értette, miért nem talál egy olyan pasit végre, aki nem hajlandó kétkezi munkát végezni, és teljesíti minden igényét. Például hallgasson komoly zenét, járjon lovagolni, stb... Mi meg persze úgy szidtuk mint a fene. Na azóta van új fiókom, és még sok másnak is.
2014. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

na ezek a képek :D


... no comment

2014. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Nem értem ezeket a dolgokat! Melyik önbizalomhiányos, lúzer, málé pali találta ki hogy a nők ilyen "istennők". Én nem sok ilyesmire láttam még példát. Különben meg a pasiknak a csajok körül forog a világ, a csajoknak meg a pasik körül. Ilyen egyszerű. Csak megjátszák hogy nem.
2014. dec. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
lehet sok a csaj a moderátorok között
2014. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 2xSü ***** válasza:
100%

> ha egy picit is nőellenes kérdést tesznek fel


Pont ez az. Ez durva általánosítás. A nők is, férfiak is emberek, saját személyiségjegyekkel. Van közöttük jó ember, rossz ember, kinek kisebb jellemhibái vannak, kinek nagyobb jellemhibái.


> A lányok egy védett ,,faj"?


Férfi létemre én is kikérem magamnak, hogy az emberek felét egy kalap alá véve gyakorlatilag állatnak tituláld őket. Ez pont olyan, mintha valakit bőrszíne, nemzetisége, vallása, világnézete alapján degradálnál.


Az, ha felteszel egy kérdést, hogy egy adott lány, vagy két-három lány vajon mit miért tett, az egy dolog. Bár itt is kérdéses, hogy valóban egy megoldást akarsz-e a problémádra, egy választ egy kérdésre, vagy csak panaszkodni akarsz.


> bezzeg ilyen kérdés meg órákig fent maradhat az oldalon


Ez is törlésre került. A moderátorok a felhasználók által problémásnak jelzett kérdéseket vizsgálják meg. Gondolom nem napi 24 órában csinálják, ha egy kérdést késő eset jelentenek, akkor lehet, hogy reggelig nem kerül a moderátorok elé. Nota bene az általad becitált kérdést is törölték már.


Persze az is benne van a pakliban, hogy a férfiak többsége talán egy kicsit jobban eltűri a kritikát, könnyebben túllapoz rajta. Igen, itt megjegyzem, hogy férfiak és nők között vannak különbségek, amelyek biológiai okokra vezethetők vissza. De csak nagy általánosságban, egy-egy konkrét személyről ez alapján nem lenne célszerű véleményt alkotni. Mindenesetre a férfiak kevésbé konfliktuskerülők, így egy-egy konfliktust sem vesznek annyira komolyan. Ez adott esetben előny, adott esetben hátrány, tehát ez nem értékítélet. De valószínű kevesebb férfi jelent érzelmi okokból egy kérdést.


A megoldás egyszerű:


Olyan kérdést tegyél fel, ami kérdés, tehát vársz rá választ, és lehet rá választ adni.

Ha kérdezel, akkor tedd félre a saját véleményed. Ha a kérdés mellé borítékolod a saját véleményed, akkor ezzel azt fejezed ki, hogy igazából nem akarsz kérdezni semmit, csak panaszkodsz.


> hogy a lányok gonoszkodnak a pasikkal és sokszor csúnyán kikosarazzák őket


Erre meg az a válasz, hogy ha ezt tapasztaltad, akkor a hiba a te készülékedben van. Ha valakihez közeledsz és ő kikosaraz, akkor annak bizonyára megvan az oka. Lehet pont az, hogy a nőket úgy kezeled, mint egy masszát, és nem vagy túl jó véleménnyel a másik nemről úgy általában. Ez bizony meg fog nyilvánulni a szavaidban, a gesztusaidban. Ha nem mondjuk Évára vagy kíváncsi, arra, hogy ő hogy látja a világot, hogy mit remél, mitől fél, mi fontos számára, hanem csak egy egységnyi nőként kezeled őt, ha nem azért közeledsz felé, mert szereted, tiszteled az értékeit, akkor ne csodálkozz, ha Éva nem nagyon akar veled szorosabb kapcsolatban lenni.

2014. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!