Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Érdemes mondjuk 3 hónapnál...

Helikopeter kérdése:

Érdemes mondjuk 3 hónapnál régebbi kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd 3 hónap múlva válaszolok neked és meglátjuk.
2015. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó válasz! 10pont
2015. jan. 16. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy aktuális tucat-kérdésről van szó, vagy időtálló, tanulságos válaszról.


Például, célszerűtlen ennyi idő múlva válaszolni aznapi, vagy másnapi esedékességű házi feladat-, közlekedési-, hivatali fogadási idő stb. kérdésekre. De, például, hasznos, bármikor – akár más számára –, egy olyan link megadása, ami megmutatja a Földön, még kis településeknél is, akár pontos címek közti, légvonalbeli és a közlekedési úton való távolságot.


Például, én, egy olyan válasz alapján találtam – általános internetes keresés alapján – a GYAKORI KÉRDÉSEK-re, ami több, mint egy évvel, a kérdés feltevése után íródott. Viszont, én, évek óta kerestem ezt a választ.


Én is válaszoltam már jó félév elteltével kérdésre, arra gondolva, hogy ha a kérdező már nem figyeli, másnak hasznos lehet. Ráadásul, a kérdező örömmel köszönte meg, privát üzenetben; tehát még várt válaszra.

2015. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Persze, hogy igen. A 3-as remekül levázolta a lényeget.

Egyébként rengeteg az olyan kérdés is, amit a kérdező emel ki egy idő után, mert még kíváncsi más válaszokra is.

2015. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!